Operatorzy  / News

Miła niespodzianka od T-Mobile. Netflix bez dodatkowych opłat w T-Mobile M na pół roku

Picture of the author

T-Mobile ma miłą niespodziankę dla swoich abonentów. Zarówno nowi, jak i obecni klienci przedłużający umowę, którzy wybrali taryfę T-Mobile M, mogą aktywować dostęp do serwisu Netflix na pół roku.

Operatorzy dorzucają do swoich abonamentów najróżniejsze usługi. W przypadku T-Mobile już od połowy ubiegłego roku można było liczyć na dostęp bez dodatkowych opłat do streamingu wideo w ramach Netfliksa, ale operator oferował to jedynie w taryfie Magenta 1. Teraz przyszła kolej na abonentów, którzy wybierają taryfę T-Mobile M.

Netflix za darmo na pół roku w T-Mobile — warunki promocji

Dostęp do biblioteki wideo na żądanie serwisu Netflix otrzymają zarówno nowi klienci, którzy podpiszą umowę z operatorem na dwa lata, jak i ci obecni, jeśli zdecydują się na jej przedłużenie w formie aneksu lub dobiorą kolejny numer. Warunkiem jest jedynie wybranie taryfy T-Mobile M.

Klienci dokupujący kolejną kartę w abonamencie głosowym otrzymają zaś na niej dodatkową zniżkę wynikająca z „Rabatów rodzinnych” – w zależności od umowy będzie to od 5 do 15 zł obniżki na każdej karcie — czytamy w komunikacie T-Mobile

W ramach promocji klienci otrzymują dostęp do planu podstawowego usługi Netflix, który pozwala oglądać materiały w rozdzielczości SD na jednym urządzeniu jednocześnie. Po pół roku usługa zostanie przedłużona automatycznie w wariancie płatnym zgodnym z cennikiem na kolejny okres rozliczeniowy.

Netflix bez dodatkowych opłat w T-Mobile dostępny jest zarówno dla ofert z telefonem, jak i z samą kartą SIM.

Oprócz dostępu do usługi streamingu wideo w ramach taryfy T-Mobile M abonenci mogą liczyć na nielimitowane rozmowy telefoniczne oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci. Do tego dochodzi pakiet internetu mobilnego o wielkości 15 GB do wykorzystania na dowolny cel.

Oczywiście przy korzystaniu z usług VOD taka paczka skończyłaby się w mgnieniu oka, ale T-Mobile ma na to na szczęście rozwiązanie. Jest nim dostępny w ramach tej taryfy pakiet Supernet Video, który pozwala korzystać bez limitu z takich usług jak Netflix, YouTube, vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video bez zużycia pakietu danych.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst