REKLAMA

Miła niespodzianka od T-Mobile. Netflix bez dodatkowych opłat w T-Mobile M na pół roku

T-Mobile ma miłą niespodziankę dla swoich abonentów. Zarówno nowi, jak i obecni klienci przedłużający umowę, którzy wybrali taryfę T-Mobile M, mogą aktywować dostęp do serwisu Netflix na pół roku.

05.05.2020 09.02
netflix za darmo t-mobile m promocja
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy dorzucają do swoich abonamentów najróżniejsze usługi. W przypadku T-Mobile już od połowy ubiegłego roku można było liczyć na dostęp bez dodatkowych opłat do streamingu wideo w ramach Netfliksa, ale operator oferował to jedynie w taryfie Magenta 1. Teraz przyszła kolej na abonentów, którzy wybierają taryfę T-Mobile M.

Netflix za darmo na pół roku w T-Mobile — warunki promocji

Dostęp do biblioteki wideo na żądanie serwisu Netflix otrzymają zarówno nowi klienci, którzy podpiszą umowę z operatorem na dwa lata, jak i ci obecni, jeśli zdecydują się na jej przedłużenie w formie aneksu lub dobiorą kolejny numer. Warunkiem jest jedynie wybranie taryfy T-Mobile M.

W ramach promocji klienci otrzymują dostęp do planu podstawowego usługi Netflix, który pozwala oglądać materiały w rozdzielczości SD na jednym urządzeniu jednocześnie. Po pół roku usługa zostanie przedłużona automatycznie w wariancie płatnym zgodnym z cennikiem na kolejny okres rozliczeniowy.

Netflix bez dodatkowych opłat w T-Mobile dostępny jest zarówno dla ofert z telefonem, jak i z samą kartą SIM.

REKLAMA

Oprócz dostępu do usługi streamingu wideo w ramach taryfy T-Mobile M abonenci mogą liczyć na nielimitowane rozmowy telefoniczne oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci. Do tego dochodzi pakiet internetu mobilnego o wielkości 15 GB do wykorzystania na dowolny cel.

Oczywiście przy korzystaniu z usług VOD taka paczka skończyłaby się w mgnieniu oka, ale T-Mobile ma na to na szczęście rozwiązanie. Jest nim dostępny w ramach tej taryfy pakiet Supernet Video, który pozwala korzystać bez limitu z takich usług jak Netflix, YouTube, vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video bez zużycia pakietu danych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA