1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Darmowe filmy dla posiadaczy nowych urządzeń Huawei. W sam raz na deszczowy weekend

Lokowanie produktu

Posiadacze tabletów MatePad Pro oraz telefonów P40, P40 Pro i P40 lite otrzymają na ten weekend bardzo miły prezent od Huaweia. Nawet 10 filmów za darmo w usłudze Huawei Video. I nie ma w tym żadnego haczyka.

18.05.2020
18:48
Huawei Video - vouchery Rakuten TV

Huawei wykonuje kawał niezłej roboty w promowaniu jego niedawno uruchomionej w Polsce bardzo przyzwoitej usługi typu VOD. Jakby ktoś jeszcze nie miał odwagi się przekonać i sprawdzić czy warto jej poświęcić czas – to już dziś może to zrobić bez żadnych opłat, haczyków czy zgód marketingowych. Choć na razie promocja jest dostępna tylko dla posiadaczy nowszych urządzeń marki Huawei.

Huawei Video i filmy za darmo. Prezent dla posiadaczy tabletów Huawei MatePad Pro i telefonów Huawei P40, Huawei P40 lite oraz Huawei P40 Pro.

W ramach promocji otrzymujemy voucher na 10 filmów w usłudze Huawei Video (za wyłączeniem posiadaczy telefonu P40 lite – w tym przypadku będzie to voucher na trzy filmy). Aby go odebrać należy uruchomić usługę Huawei Video i upewnić się, czy jesteśmy w niej zalogowani naszym Huawei ID (w każdej chwili konto można założyć, jest darmowe).

W następnym kroku należy odszukać dedykowany baner w zakładce Kanały w aplikacji Huawei Video: i kliknąć w odbierz kupony – 10 kuponów o wartości 150 zł zostanie automatycznie dodanych na konto użytkownika. Kupony można zobaczyć i aktywować w zakładce Moje Konto w sekcji Kupony. Voucher można wykorzystać na filmy z oferty Rakuten TV, tylko raz w ciągu 60 dni od jego aktywacji.

Huawei Video – czy warto dać mu szansę? Zdecydowanie tak.

huawei video recenzja class="wp-image-1119040"

Huawei Video to autorska usługa VOD, która umożliwia wypożyczanie filmów i seriali, programów dokumentalnych i informacyjnych, a także korzystanie z treści bezpłatnych na smartfonach i tabletach Huawei. Treści w usłudze cały czas przybywa, w tym od rodzimych dostawców. Niedawno do platformy dołączyła Wirtualna Polska i grupa wydawnicza Polska Press.

Huawei Video udostępnia treści między innymi od następujących partnerów:

  • Rakuten TV – cyfrowa wypożyczalnia filmów, w tym najnowszych i w wysokiej jakości;
  • FilmBox – jedna z największych wypożyczalni filmów;
  • BBC News – serwisy informacyjne;
  • BazaarTV – materiały wideo o modzie;
  • Stingray – koncerty muzyczne;
  • DailyMotion – społecznościowa usługa wideo, w założeniach przypominająca YouTube’a;
  • ToonGoggles – filmy animowane dla dzieci;
  • The Explorers – filmy dokumentalne

Na brak różnorodności nie możemy więc narzekać. Mamy krótkie i długie produkcje. Filmowe nowości jak i dostęp do kultowych produkcji. Kreskówki dla najmłodszych. Programy edukacyjne. Serwisy informacyjne. I wiele więcej

Łatwo się też w tym wszystkim odnaleźć. Zakładka Ulubione pozwala spersonalizować i dostosować listę kanałów, które oglądamy najchętniej. Apka kliencka obsługuje też pobieranie treści do swojej pamięci – jeżeli chcemy jakiś materiał obejrzeć później, w miejscu o słabszym zasięgu sieci internetowej.

*Materiał powstał przy współpracy z firmą Huawei.

Lokowanie produktu
Najnowsze