REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Huawei P30 Pro New Edition z usługami Google już oficjalnie. Nowy kolor, nowa cena

Do sprzedaży trafił właśnie kolejny smartfon Huawei z dostępem do usług Google. Poznaliśmy już cenę Huawei P30 Pro New Edition.

12.05.2020
10:37
Huawei P30 Pro New Edition już oficjalnie. Nowy kolor, nowa cena
REKLAMA
REKLAMA

Huawei znalazł sposób na to, by pomimo bana na robienie interesów z amerykańskimi firmami wprowadzać do oferty telefony z dostępem do usług Google. W ubiegłym miesiącu pojawił się Huawei P30 Lite w nowej wersji z 256 GB przestrzeni na system i dane, a teraz przyszła kolej na kolejne odświeżenie Huawei P30 Pro (telefon dostał nowe wersje kolorystyczne już podczas zeszłorocznych targów IFA).

Huawei P30 Pro New Edition — cena i dostępność

Pierwsze informacje o tym urządzeniu wyciekły do sieci przed tygodniem, gdy zostało wymienione z nazwy w regulaminie konkursu organizowanego przez niemiecki oddział Huaweia. Nie jest tym samym zaskoczeniem, że odświeżony Huawei P30 Pro debiutuje właśnie w Niemczech, gdzie rozpoczęła się już przedsprzedaż tego modelu.

Huawei P30 Pro New Edition został wyceniony na 749 euro. Nie jest to niska kwota jak za roczny telefon, ale na osłodę producent dorzuca do zamówień przedpremierowych słuchawki Huawei FreeBuds 3 oraz głośnik, a do tego można kupić razem z telefonem inteligentny zegarek Huawei Watch GT 2 w promocyjnej cenie 99 euro.

Jeśli chodzi o dostępność i ofertę w Polsce, to na razie nie mamy żadnych szczegółów. Klienci w naszym kraju muszą na razie zadowolić się nową wersją Huawei P30 Lite.

huawei p30 pro new edition class="wp-image-1144711"

Huawei P30 Pro New Edition trafi do pierwszych klientów w Niemczech akurat na Dzień Dziecka.

Zamówienia przedpremierowe będą zbierane od dziś aż do 31 maja, a 1 czerwca rozpocznie się wysyłka telefonów do klientów. Jeśli chodzi zaś o specyfikację, to tutaj nie ma żadnych niespodzianek, bo Huawei P30 Pro New Edition ma zamontowane te same podzespoły, co jego bazowa wersja. Zainstalowany w nim został też ten sam system, czyli Android z usługami Google’a.

REKLAMA

Nie oznacza to jednak, że klienci nie mogą liczyć na kompletnie nic nowego w przypadku tego modelu. Huawei przygotował nową wersję kolorystyczną swojego telefonu, którą nazwał Silver Frost. Dzięki temu Huawei P30 Pro New Edition nawiązuje wyglądem do tegorocznego Huaweia P40 Pro. Osoby, które wolą klasykę, mogą kupić wersję czarną lub Aurora.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA