REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

To się nazywa edycja kolekcjonerska. Gra Kapitan Tsubasa z 72-kilogramowym stołem do piłkarzyków

Gra Captain Tsubasa: Rise of New Champions już za trzy miesiące pojawi się na sklepowych półkach. Z okazji zbliżającej się premiery Bandai Namco przygotowało bardzo nietypową edycję kolekcjonerską, stworzoną z myślą o europejskich fanach piłki nożnej.

28.05.2020
15:29
Gra Kapitan Tsubasa z 72-kilogramowym stołem piłkarzyków
REKLAMA
REKLAMA

Edycje kolekcjonerskie gier wideo to od zawsze pole do kreatywnego popisu działu marketingu. W tych najdroższych zestawach oferowano najbardziej rozmaite cuda, wliczając w to gogle noktowizyjne, drony, bokserki, roboty na baterie, popiersia czy kufry ze skarbami. Jednak jeszcze nigdy nie widziałem, ale w skład edycji kolekcjonerskiej wchodził profesjonalny stół do piłkarzyków.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions w edycji kolekcjonerskiej to wyjątkowy zestaw.

 class="wp-image-1156225"

W skład Legends Edition wchodzi gra (PC, PS4 lub Switch), przepustka sezonowa, dwa dodatkowe rodzaje wirtualnych strojów dla drużyny, cztery kolekcjonerskie karty, dwie naszywki, podkładka, 28-centymetrowa figurka Tsubasy, kolekcjonerskie pudełko, koszulka drużyny (rozmiary S-XXL) oraz stół do piłkarzyków. To właśnie dzięki ostatniej pozycji edycja kolekcjonerska jest tak wyjątkowa.

Bandai Namco chwali się, że ich stół to produkt o topowej jakości. Wszystko dzięki współpracy z René Pierre - producentem stołów do piłkarzyków, działającym na rynku od 1952 r. Stół dołączany do zestawu razem z grą ma 72 kilogramy masy i może być z powodzeniem wykorzystany jako urządzenie barowe, co świadczy o jego wytrzymałości i solidnej konstrukcji. Cena samego stołu na stronie producenta to 1200 euro.

Stół do piłkarzyków będzie posiadał unikalne wzornictwo. Nie tylko na zewnętrznej obudowie, ale również w środku. Trybuny, banery, widownia, piłkarzyki - wszystko to ma oddawać klimat Kapitana Tsubasy. Tym bardziej szkoda, że Bandai Namco nie udostępnia większej liczby renderów stołu. Wydawca zaznacza, że przedstawione grafiki nie zawierają finalnego produktu, a jego wygląd może się nieznacznie różnić od tego pokazanego na materiałach reklamowych.

Cena takiego zestawu ze stołem do piłkarzyków wynosi około 9000 zł.

 class="wp-image-1156222"

Chociaż suma jest zawrotna, w Internecie nie brakuje głosów oburzonych brakiem dostępności edycji kolekcjonerskiej w ich regionie. Zestaw ze stołem mogą nabyć wyłącznie europejscy gracze. Nie podoba się to wielu fanom piłki nożnej w Ameryce Łacińskiej, czego dali liczny wyraz w mediach społecznościowych. Bandai Namco ewidentnie celuje w bogatych, uwielbiających football Niemców i Francuzów.

REKLAMA

Zamówienia są realizowane na terenie całej Unii Europejskiej. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby edycję kolekcjonerską zamówili również gracze w Polsce. Wystarczy posiadać zbędne 1989 euro oraz pokłady cierpliwości pozwalające wytrzymać do 28 sierpnia 2020 r. Właśnie wtedy gra Captain Tsubasa: Rise of New Champions będzie miała swoją oficjalną premierę.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA