1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Alior Bank, LoL! Karta z wizerunkiem Ashe z League of Legends dla obecnych i nowych klientów

Lokowanie produktu

Alior Bank otwiera się na fanów e-sportu i LoL-a. W ofercie pojawi się specjalna karta płatnicza Mastercard ozdobiona wizerunkiem Ashe z League of Legends.

12.05.2020
9:48
Alior Bank karta Ashe LoL League of Legends

E-sport rozwija się w zawrotnym tempie, a League of Legends od studia Riot Games to jedna z najpopularniejszych gier wideo w historii z gatunku MOBA. Wydana w 2009 r. produkcja jest stale rozwijana, a po dekadzie od premiery we wrześniu 2019 r. w LoL-a grało dzień w dzień 8 mln osób naraz.

Alior Bank karta Ashe LoL League of Legends class="wp-image-1138195"

Popularność gry komputerowej Riot Games nie umknęła Aliorowi, który postanowił otworzyć się na potrzeby fanów League of Legends. Specjalnie dla nich przygotowana została karta, którą przyozdobiono wizerunkiem jednej z bohaterek LoL-a o imieniu Ashe. To jednak nie koniec niespodzianek.

Karta płatnicza wydawana przez Mastercard z Ashe na rewersie będzie przepustką do specjalnej promocji. W ramach programu o nazwie Bezcenne Chwile klienci będą mogli wybierać nagrody prosto z uniwersum gry, a część z itemów będzie przeznaczona wyłącznie dla klientów Aliora.

Jak zbierać punkty w programie Bezcenne Chwile?

Sposobów zbierania punktów, które potem można wymienić na specjalne przedmioty do użycia w grze, jest kilka. Podstawowy to płacenie smartfonem i kartą z Ashe za zakupy w sklepach stacjonarnych. Drugi sposób zbierania punktów to wykonywanie tą kartą transakcji bezgotówkowych.

Dobrym pomysłem na szybkie zebranie punktów za zakupy, które potem można wymienić na voucher z punktami Riot Points, jest wykonywanie ich u ponad 80 partnerów programu. Przygotowali oni specjalne oferty, o których bank będzie informował klientów za pośrednictwem newslettera.

Alior Bank karta Ashe LoL League of Legends class="wp-image-1138201"

Jak zamówić kartę Aliora z Ashe?

Kartę z nadrukowanym wizerunkiem bohaterki z gry League of Legends będzie można zamówić już w trakcie otwierania Konta Jakże Osobistego. Dokonać możne to poprzez bankowość Alior Online, Alior Mobile oraz w każdym innym kanale obsługi klienta.

Miłą wiadomością jest przy tym fakt, że promocja kierowana jest zarówno do nowych, jak i do obecnych klientów banku. Warto przy tym też wspomnieć, że pojawienie się karty płatniczej z wizerunkiem Ashe w ofercie akurat teraz to nie jest przypadek.

Alior Bank został właśnie sponsorem Ultraligi Mistrzostwa Polski League of Legends.

Jest to zgodne ze strategią pt. Więcej niż bank, którą firma teraz skutecznie realizuje. Alior chce być tam, gdzie jego klienci, a z badań laboratorium innowacji RBL wynika, że „niemal połowa klientów bankujących online gra w sieci przynajmniej raz w tygodniu”.

Rozwój polskiej społeczności oraz ekosystemu esportowego League of Legends to nasz absolutny priorytet. Cieszymy się, że w Alior Banku znaleźliśmy partnera, który rozumie to podobnie do nas i który głęboko szanuje graczy oraz wprowadza długofalowy program dla nich. Mam też nadzieję, że współpraca z Ultraligą zaowocuje w przyszłości polskim finałem European Masters – podsumowuje Wiktor Cegła, Head od Publishing Eastern Europe

Marcin Jaszczuk, wiceprezes Alior Banku odpowiadający za segment klienta indywidualnego oraz innowacje zwraca przy tym uwagę, że nową ofertę przygotowali ludzie, którzy sami są fanami LoL-a. Mastercard z kolei jest zaś globalnym partnerem League of Legends już od 2018 r.

Dziś wspólnie z Alior Bankiem dajemy polskim graczom wyjątkowy produkt, dzięki któremu będą mogli rozwijać swoją gamingową pasję. Cieszymy się, że Alior Bank wykorzystuje w tak kreatywny sposób możliwości, jakie daje platforma Bezcenne Chwile i w oparciu o nią wprowadza nowe rozwiązania dla swoich przyszłych i obecnych klientów – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny na Polskę, Czechy i Słowację, Mastercard Europe

Alior Bank karta Ashe LoL League of Legends class="wp-image-1138198"

Kim właściwie jest Ashe z League of Legends?

To jedna z bohaterek gry, którą fani LoL-a uwielbiają. Postać przyjmuje rolę strzelca w zespole, a twórcy League of Legends nazywają ją „Córą Lodu i wojmatką avarosańskiego plemienia”. Pod jej władanie oddała się też najliczniejsza horda na całej północy.

Stoicka, inteligentna i idealistyczna, lecz nie czująca się pewnie w swej roli przywódczyni, czerpie z magii przodków, by władać łukiem Prawdziwego Lodu. Skoro jej ludzie wierzą, że to ona jest wcieleniem mitycznej bohaterki Avarosy, Ashe ma nadzieję na wtórne zjednoczenie Freljordu poprzez ponowne zajęcie starożytnych ziem jej plemienia — tak opisują Ashe deweloperzy z Riot Games

Umiejętności tej postaci to Lodowy Strzał (spowalnia cele), Skupienie tropicielki (zwiększa prędkość ataku), Salwa (wypuszczani 9 strzał naraz), Sokole Oko (rozpoznanie terenu) oraz Zaczarowana Kryształowa Strzała (wyjątkowo skuteczna przeciwko bohaterom).

Ashe w LoL-u dostała na przestrzeni lat też liczne skórki. Wśród nich są Ashe z Freljordu, Ashe z Sherwood, Leśna Ashe, Królowa Ashe, Ametystowa Ashe, Łamaczka Serc Ashe, Ashe Maruderka, Projekt: Ashe, Mistrzowska Ashe, Kosmiczna Królowa Ashe i Ashe w Samo Południe.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze