REKLAMA

Alior Bank wchodzi w e-sport. Zaprezentuje kartę płatniczą z gry League of Legends

Chociaż w marcu Alior Bank jeszcze tego nie potwierdzał, to teraz jest już pewne: za chwilę poznamy nową ofertę, przygotowaną specjalnie dla graczy e-sportowych.

05.05.2020 09.28
Alior-Bank-Program-Bezcenne-Chwile
REKLAMA
REKLAMA

Informacje publikowane w kanałach social media Alior Banku nie pozostawiają cienia wątpliwości: za chwilę poznamy szczegóły specjalnej oferty dla zaangażowanych w e-sport. Chodzi o nowe konto osobiste, powiązane z kartą płatniczą - z wizerunkiem postaci z gry League of Legends. W efekcie podjętej współpracy między Alior Bankiem Mastercard i Riot Games gracze e-sportowi będą mieli możliwość zbierania punktów za transakcje płatnicze.

Alior Bank z League of Legends

REKLAMA

W ofercie, specjalnie nakreślonej pod e-sportowców, mają znaleźć się też inne mechanizmy ułatwiające rozgrywkę, jak możliwość płatności za itemy dostępne w grach sieciowych. Szczegóły zaangażowania Alior Banku w e-sport mamy poznać za kilka dni. Ale już teraz bank zachęca do wejścia do gry League of Legends hasłem „Let’s play”.

Alior Bank wchodząc w świat e-sportu nieprzypadkowo wybrał League of Legends. To klasyk sieciowej gry komputerowej z gatunku multiplayer online battle arena. Jej pierwsze wydanie miało miejsce pod koniec października 2009 r. 15 lipca 2013 r. uznano ją w Stanach Zjednoczonych za pełnoprawną dyscyplinę sportową. W 2016 r. tylko w ciągu jednego miesiąca League of Legends koncentrowała uwagę nawet 100 mln graczy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA