REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Microsoft przecenił konsole Xbox One, bo trzeba siedzieć w domu. Zestawy z grami w super cenach

Ogólnokrajowa kwarantanna to idealny moment na zakup konsoli do gier. Microsoft zdaje sobie z tego sprawę i przecenił zestawy z Xbox One X oraz Xbox One S.

20.04.2020
12:51
xbox-one-s-all-digital-edition-1tb-2019
REKLAMA
REKLAMA

Świat się zatrzymał i stanął na głowie. Chociaż od lat gry wideo odsądzane były od czci i wiary, to teraz nawet WHO zachęca ludzi, aby zamiast chodzić do lasu, poświęcali swój czas na siedzenie przed telewizorami i monitorami. Wszystko po to, by zminimalizować ryzyko infekcji chorobą Covid-19 wywołanej koronawirusem Sars-Cov-2.

Producenci konsol mogą liczyć teraz na żniwa

Co prawda klienci zostali odcięci od stacjonarnych kanałów sprzedaży, przez co sprzedaż konsol z rodzin Xbox One i PlayStation 4 oraz gier pudełkowych może być obecnie ograniczona, ale sprzedawcy mogą notować teraz ogromne wzrosty w segmencie zakupów online. Dotyczy to zarówno produktów fizycznych dostarczanych przez kurierów, jak i tych cyfrowych.

Nic dziwnego, że firmy organizują teraz liczne promocje. Już wcześniej pojawiły się zniżki na gry w wersji cyfrowej na konsole Xbox One oraz na PlayStation 4, a teraz Microsoft idzie za ciosem i przecenia również sprzęt. Zestawy z konsolami Xbox One X oraz Xbox One S można nabyć teraz za mniejsze pieniądze niż zwykle. Przyjrzeliśmy się tym ofertom.

Xbox One — promocja na wiosnę 2020

Najtańszy zestaw w ofercie obejmuje konsolę Xbox One S w wersji cyfrowej bez napędu z dyskiem 1 TB. Urządzenie w tej wersji oraz z grami Minecraft, Sea of Thieves i pakietem dodatków Fortnite można kupić za 699 zł.

Osoby, które nie wyobrażają sobie kupna konsoli bez napędu, mogą pomyśleć o zakupie zestawie obejmującym Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grami Gears 5 i Gears of War Ultimate. Za tę wersję trzeba zapłacić 1049 zł.

Jeśli ktoś nie planuje grać w Gearsy, to za 100 zł więcej, czyli 1149 zł może kupić Xboka One S w wersji 1 TB z pakietem dodatków Roblox lub z grą NBA 2K20. Do tego dochodzi sprzedawany w tej samej cenie zestaw z konsolą w tej samej wersji oraz grą Forza Horizon 4 z dodatkiem LEGO Speed Champions.

Xbox One S to nie jedyny przeceniony sprzęt Microsoftu, a potężniejszego Xboksa One X też można teraz nabyć taniej.

Jeśli ktoś chciałby nabyć sprzęt o większej mocy, to może przyjrzeć się ofercie na konsolę Konsola Xbox One X z dyskiem twardym 1TB i grą Forza Horizon 4 wraz z dodatkiem LEGO Speed Champions. Za taki zestaw trzeba zapłacić 250 zł więcej, czyli 1399 zł.

REKLAMA

Konsole w promocyjnych cenach będzie można kupić w Sklepie Microsoft oraz u partnerów firmy z Redmond. Wśród nich wymieniane są taki sieci jak RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, Komputronik, X-kom i NeoNet.

Jak podaje firma, ze względu na trwającą pandemię „oferta dostępna jest również w kanałach sprzedaży online”. Promocyjne ceny obowiązują zaś do 17 maja 2020 r. Firma zaznacza jednak, że cenniki i dostępność mogą się różnić w zależności od sprzedawcy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA