REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Kup papier toaletowy za 333 zł, a Kindle'a dostaniesz gratis. To nie żart - to promocja w sklepie X-Kom

Kup papier toaletowy, a czytnik e-booków dostaniesz gratis. Taką promocję przygotował dziś sklep X-Kom.

01.04.2020
10:28
Kindle 10 w świetnej promcji w sklepie X-Kom. Papier toaletowy gratis
REKLAMA
REKLAMA

Ok, Ok. Też uważam, że w dobie koronawirusa 1 kwietnia powinien być odwołany, zabroniony, a suche żarty, które na dziś przygotowuje każda marka pod słońcem – karane linczem. Tym niemniej sklepowi X-Kom udał się żart tak wyborny, że nie mogę o nim nie napisać.

Z okazji najsmutniejszego prima aprilis ostatnich kilku dekad, X-Kom przygotował znakomitą promocję na czas kwarantanny: czytnik e-booków Kindle 10 2019 kupimy za 333 zł, a w gratisie dostaniemy… papier toaletowy.

Tzn. na odwrót. Technicznie rzecz biorąc kupujemy papier toaletowy, który – jak wiadomo – jest towarem deficytowym w dzisiejszych czasach, a czytnik dostajemy gratis, na umilenie posiedzeń w wiadomym miejscu.

 class="wp-image-1118470"

Papier toaletowy i czytnik e-booków gratis. Ten żart jest wyborny na wielu poziomach.

Zacznijmy od oczywistości. Słusznie czy niesłusznie, papier toaletowy znika ze sklepowych półek w zastraszającym tempie i chociaż w wielu miejscach kupimy go bez problemu, to w wielu innych dostanie przyzwoitej jakości papieru graniczy z cudem.

Do tego dochodzi żarcik, którym X-Kom promuje dzisiejszy Gorący Strzał:

 class="wp-image-1118473"

Najczęściej podnoszonym przez przeciwników e-booków argumentem jest właśnie „bo czytnik nie pachnie”. Więc tutaj mamy najlepsze z dwóch światów: nowoczesny e-czytnik i papier do wąchania. Same plusy.

A już zupełnie serio – 333 zł za Kindle’a 10 to znakomita cena.

Jest to najtańszy czytnik e-booków od Amazonu z wbudowanym podświetleniem i dla większości użytkowników będzie on więcej niż wystarczający do codziennego czytania e-książek. Dodam też, że sprawdziwszy niemal wszystkie czytniki na rynku mogę z całą stanowczością stwierdzić, że kosztujący 333 zł Kindle 10 będzie lepszy od dowolnego nie-Kindle’a, kosztującego nawet trzy razy więcej.

 class="wp-image-1118476"
REKLAMA

Pewnie, może nie ma zbyt wielu bajerów, ale jeśli chodzi o jakość e-papieru, przyjemność obsługi, płynność przewijania stron i ogólne dopieszczenie – Kindle, nawet ten najtańszy, nie ma rywala.

W chwili pisania tego tekstu na sprzedaż zostało już tylko 10 rolek papieru czytników. Trzeba więc się spieszyć, jeśli chcemy skorzystać z promocji, a X-Komowi zostaje pogratulować żartu, który nie tylko nie jest niesmaczny, ale trafiony na wielu poziomach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA