REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Kupujesz w pracy, odbierasz wracając do domu. Stokrotka uruchamia sklep internetowy

Sieć Stokrotka uruchamia sklep internetowy. Na razie bez dostaw do domów klientów, ale i tak pozwoli znacząco oszczędzić ich czas – a także potencjalnie uchroni ich przed przypadkowym zarażeniem koronawirusem.

06.04.2020
12:27
stokrotka zakupy przez internet
REKLAMA
REKLAMA

Prawdopodobnie już niemal każdy z nas doświadczył problemów z robieniem zakupów podczas epidemii. Wymóg ograniczenia liczby osób na terenie sklepu powoduje, że często czekamy w długich kolejkach. Zajmuje nam to więcej czasu, na dodatek narażamy się na infekcję koronawirusem. Stokrotka ma dobry plan, by nam pomóc.

Jak informuje serwis Wiadomoscihandlowe, Stokrotka uruchomi niebawem sklep internetowy. Nie będzie to jednak typowa platforma handlowa, za pomocą której będziemy mogli zamówić zakupy do domu. Zamiast tego będziemy mogli umieścić zakupy w wirtualnym koszyku i je opłacić. Dzięki temu podjeżdżając potem do fizycznego sklepu, jedyne co będziemy musieli zrobić, to je odebrać.

Sklep internetowy Stokrotka – co kupimy i gdzie odbierzemy?

Zasięg działalności sklepu internetowego na początku będzie bardzo ograniczony. Skorzystać z niego będą mogli mieszkańcy Lublina i okolic, bowiem jedynym miejscem odbioru opłaconych zakupów będzie placówka w Galerii Olimp, przy Al. Spółdzielczości Pracy. Niebawem jednak ma on rozszerzyć swoją działalność na wszystkie lub większość miejscowości, w którym znajdują się fizycznie sklepy Stokrotka.

stokrotka zakupy przez internet class="wp-image-1121566"
REKLAMA

Nie wszystkie towary będą dostępne w internetowej wersji Stokrotki. Sieć, przynajmniej na razie, skupia się na artykułach pierwszej potrzeby, choć asortyment ma być poszerzany. Na razie sprzedawane będą artykuły spożywcze, chemia i kosmetyki, mięso, nabiał i sery, pieczywo, warzywa i owoce, wędliny, a także artykuły przemysłowe, dla dzieci i dla zwierząt.

Płatności za zakupy możemy dokonać internetowo lub ewentualnie przy odbiorze zakupów. Płacić możemy gotówką lub kartą, honorowane będą też bony towarowe.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA