REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Microsoft pozamiatał. Red Dead Redemption 2 ląduje w Xbox Game Pass dla Xboksa One

Niezwykle rozpoznawalna gra Red Dead Redemption 2 trafi do rotacyjnej biblioteki gier oferowanych w ramach abonamentu Xbox Game Pass. To druga obok Dzikiego Gonu tak głośna produkcja zewnętrznego studia, jaka poszerzy ofertę Microsoftu dla konsol Xbox One.

23.04.2020
15:42
Red Dead Redemption 2 ląduje w Xbox Game Pass
REKLAMA
REKLAMA

Red Dead Redemption 2 to dla wielu gra ze szczytu listy „kiedyś muszę kupić, kiedyś muszę poznać, kiedyś muszę przejść”. Niebawem pojawi się doskonała okazja, aby zrealizować to postanowienie, ponieważ najnowszy hit studia Rockstar Games trafi do ofert Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate, poszerzając katalog gier dla konsol z rodziny Xbox One.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass 7 maja 2020 r.

 class="wp-image-829013"

Niestety, komputerowi gracze muszą tym razem obejść się smakiem. Red Dead Redemption 2 w ofercie Xbox Game Pass jest skierowane wyłącznie do użytkowników konsol z rodziny Xbox One. Jeśli opłacasz abonament na PC z Windows 10, nie będziesz miał możliwości zagrać w RDR2 z poziomu oficjalnej aplikacji Xbox. Wielka szkoda, bo to właśnie na komputerową edycję interaktywnego westernu poluję najbardziej.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że Red Dead Redemtpion 2 ofercie Game Pass to naprawdę duża, ważna wiadomość. Gry ze stajni Rockstar Games tanieją bardzo powoli. Z kolei abonament Microsoftu pozwala zagrać w RDR2 już od 40 zł miesięcznie. Często nawet taniej, ponieważ producent Xboksa wielokrotnie organizuje promocje dla aktualnych oraz przyszłych subskrybentów. I chociaż Red Dead Redemption 2 to gigantyczny tytuł, miesiąc powinien wystarczyć, aby przejść główny wątek fabularny.

Warto dodać, że wraz z Red Dead Redemption 2 uzyskujemy dostęp do Red Dead Online.

 class="wp-image-848465"
REKLAMA

Red Dead Online to sieciowy moduł stworzony z myślą o rozgrywkach wieloosobowych. Chociaż tryb wieloosobowy nie jest tak popularny ani ceniony jak GTA Online, Rockstar nieustannie poszerza swój wirtualny świat o nowe misje, nowe aktywności i nowe możliwości. Chociażby z tego powodu warto dać mu szansę.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate 7 maja 2020 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA