Gry  / News

Majowy PS Plus ucieszy fanów strategii i relaksu. Cities: Skylines i Farming Simulator 19 za darmo

Abonenci PS Plus, usługi zwiększającej funkcjonalność platformy PlayStation, otrzymują jak co miesiąc dwie nowe gry w prezencie. Tym razem będzie to mój ukochany Cities: Skylines, a także Farming Simulator 19.

Majówka na pełnym relaksie! Przynajmniej jeżeli jesteśmy abonentami PS Plus. Sony przygotowało listę gier, jaką abonenci otrzymają w przyszłym miesiącu za darmo i zdecydowanie tym razem nie możemy liczyć na szybką, wartką akcję pełną wybuchów, mieczy i ogromnych giwer. Zamiast wcielać się w kierowcę rajdowego, rycerza Jedi czy wojowniczego czarnoksiężnika, tym razem będziemy mogli objąć role… burmistrza lub farmera.

PS Plus na maj 2020 r. – lista gier.

Cities: Skylines

Cities: Skylines to najlepszy symulator miasta od czasów SimCity 3000 i uwielbiam przy nim tracić długie godziny. Naszym zadaniem będzie zmierzyć się z trudami związanymi z tworzeniem oraz utrzymaniem prawdziwego miasta, jednocześnie starając się, by się rozwijało. Gra zawiera również możliwość modyfikacji rozgrywki, umożliwiającą dopasowanie jej do swojego stylu gry. Nie jest to z pewnością gra dla każdego – większość konsolowych graczy prawdopodobnie przy niej zaśnie – ja jednak gorąco namawiam do dania tej produkcji szansy. To jedna z moich ulubionych gier na bieżącą generację konsol.

Farming Simulator 19

Jedyny w swoim rodzaju symulator farmy cieszy w nowej wersji udoskonaloną grafiką, oferując jednocześnie realistyczną symulację gospodarstwa. Gracz może zostać nowoczesnym rolnikiem i rozwinąć swoją farmę w dwóch środowiskach, amerykańskim i europejskim. Do dyspozycji mamy ponad 300 pojazdów i maszyn wiodących marek. Dodatkowo, można rozwijać swoją farmę online z innymi graczami i pobierać stworzone przez społeczność mody.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, zniżki w PlayStation Store i pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz oferty PlayStation Plus Rewards. Miesiąc PS Plus to wydatek 37 zł, kwartał 100 zł, zaś rok 240 zł.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst