REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Majowy PS Plus ucieszy fanów strategii i relaksu. Cities: Skylines i Farming Simulator 19 za darmo

Abonenci PS Plus, usługi zwiększającej funkcjonalność platformy PlayStation, otrzymują jak co miesiąc dwie nowe gry w prezencie. Tym razem będzie to mój ukochany Cities: Skylines, a także Farming Simulator 19.

29.04.2020
18:25
ps plus maj 2020
REKLAMA
REKLAMA

Majówka na pełnym relaksie! Przynajmniej jeżeli jesteśmy abonentami PS Plus. Sony przygotowało listę gier, jaką abonenci otrzymają w przyszłym miesiącu za darmo i zdecydowanie tym razem nie możemy liczyć na szybką, wartką akcję pełną wybuchów, mieczy i ogromnych giwer. Zamiast wcielać się w kierowcę rajdowego, rycerza Jedi czy wojowniczego czarnoksiężnika, tym razem będziemy mogli objąć role… burmistrza lub farmera.

PS Plus na maj 2020 r. – lista gier.

Cities: Skylines to najlepszy symulator miasta od czasów SimCity 3000 i uwielbiam przy nim tracić długie godziny. Naszym zadaniem będzie zmierzyć się z trudami związanymi z tworzeniem oraz utrzymaniem prawdziwego miasta, jednocześnie starając się, by się rozwijało. Gra zawiera również możliwość modyfikacji rozgrywki, umożliwiającą dopasowanie jej do swojego stylu gry. Nie jest to z pewnością gra dla każdego – większość konsolowych graczy prawdopodobnie przy niej zaśnie – ja jednak gorąco namawiam do dania tej produkcji szansy. To jedna z moich ulubionych gier na bieżącą generację konsol.

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju symulator farmy cieszy w nowej wersji udoskonaloną grafiką, oferując jednocześnie realistyczną symulację gospodarstwa. Gracz może zostać nowoczesnym rolnikiem i rozwinąć swoją farmę w dwóch środowiskach, amerykańskim i europejskim. Do dyspozycji mamy ponad 300 pojazdów i maszyn wiodących marek. Dodatkowo, można rozwijać swoją farmę online z innymi graczami i pobierać stworzone przez społeczność mody.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, zniżki w PlayStation Store i pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz oferty PlayStation Plus Rewards. Miesiąc PS Plus to wydatek 37 zł, kwartał 100 zł, zaś rok 240 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA