REKLAMA

Dodatkowe 60 GB Internetu i MateBook D14 w atrakcyjnej cenie. Tak wygląda nowa oferta Plusa

Jeżeli płacisz w Plusie abonament w kwocie 49,90 zł lub wyższej, możesz od dziś kupić paczkę 60 GB Internetu za raptem 25 zł miesięcznie. W ofercie pojawił się też notebook Huaweia – całkiem niedrogo!

02.04.2020 15.12
plus grupa cyfrowy polsat koronawirus
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnich tygodniach konsumujemy znacznie więcej internetu niż do tej pory. Operatorzy komórkowi widzą ten nieprzewidziany popyt i próbują go zaspokoić nowymi ofertami – by zacieśniać relacje z klientami przez umożliwienie im wygodniejszej nauki i pracy z domu, bez obaw o wyczerpujący się pakiet danych.

Wszyscy klienci Plusa, którzy posiadają abonament telefoniczny za 49,90 zł lub wyższy, mogą skorzystać z oferty abonamentowej Internetu LTE w Plusie z pakietem 60 GB i LTE bez końca. Kosztuje to 25 zł miesięcznie

60 GB Internetu za 25 zł w Plusie to nie wszystko. Na abonentów czeka też notebook marki Huawei.

plus 60 gb 25 zł class="wp-image-1119850"

Za komputer przyjdzie nam zapłacić 299 zł na start, a następnie 36 rat po 75 zł miesięcznie za sprzęt. Dodatkowo klienci Plusa mogą dokupić słuchawki Huawei FreeBuds za 1 zł. Przez dwa miesiące użytkownicy otrzymują także bezpłatny dostęp do 3 wybranych pakietów Ipla bez pomniejszania podstawowego limitu danych.

REKLAMA

Za wydajność MateBooka D14 odpowiada procesor Ryzen 5 3500U z układem graficznym Radeon Vega 8. Komputer został wyposażony w 14-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Korpus laptopa wykonano z metalu.

Z kolei słuchawki FreeBuds 3 wyposażone są w procesor dźwięku z systemem redukcji szumów, którzy w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięki z otoczenia. Oprócz tradycyjnego ładowania przez kabel USB-C można skorzystać także z ładowarki bezprzewodowej lub telefonu Huaweia wyposażonego w funkcję odwrotnego ładowania.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA