REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Internet w Play bez opłat przez pierwszy kwartał

Play ma propozycję dla klientów, którzy potrzebują teraz internetu mobilnego. Sieć oferuje promocję na pierwsze trzy miesiące abonamentu bez opłat.

14.04.2020
16:19
play internet za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Ze względu na koronawirusa Sars-Cov-2 wywołującego chorobę Covid-19 wiele osób uczy się i pracuje teraz zdalnie. Wideokonferencje oraz transfer plików wymagają jednak dostępu do sieci. Konsumenci, którym do tej pory wystarczał internet mobilny w telefonie, mogą poszukiwać teraz dodatkowego łącza do komputerów i tabletów.

Nie wszędzie można jedna wykupić internet stacjonarny. W dodatku czas oczekiwania na monterów ze względu na pandemię choroby Covid-19 może być teraz znacznie wydłużony. Z odsieczą przychodzą jednak operatorzy telefonii komórkowej, którzy organizują teraz liczne promocje.

Internet w Play bez opłat przez pierwszy kwartał

Operatorzy zdają sobie sprawę, że internet jest teraz dla wielu osób niezbędny, ale ze względu na koronawirusa wiele osób zostało bez pracy, a kolejnym ucięte zostały pensje. Z tego powodu Play uznał, że w ramach promocji nie będzie pobierać opłat za swój internet przez trzy pierwsze miesiące abonamentu.

W ramach nowej oferty po upłynięciu kwartału za dostęp do internetu w Play będzie się płaciło 40 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty można liczyć na 100 GB transferu na kartę SIM. Osoby, które zdecydują się na ofertę z modemem od operatora, zapłacą 50 zł miesięcznie.

Jaki router można kupić w Play?

W ofercie sieci znalazły się dwa urządzenia, a oba kosztują symboliczną złotówkę. Play rekomenduje zarówno domowy router Huawei B311, do którego można podpiąć urządzenia przewodowo lub za pośrednictwem Wi-Fi, jak i przenośny router bezprzewodowy Huawei E5783.

REKLAMA

Pierwsze z urządzeń będzie odpowiednie dla większości klientów. Drugie przyda się natomiast tym osobom, które nie mogą brać udziału w akcji #zostańwdomu i muszą wychodzić z domu do pracy.

Operator przypomina przy tym, że nie ma konieczności wizyty w salonie, by odebrać kartę oraz sprzęt. Dostawa SIM-a oraz opcjonalnego routera na wskazany adres jest zaś bezpłatna. Nie trzeba też czekać w domu na montera i narażać się na infekcję poprzez kontakt z nim, jak to ma miejsce w przypadku internetu stacjonarnego.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA