REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech
  4. Technologie

Internet w Play bez opłat przez pierwszy kwartał

Play ma propozycję dla klientów, którzy potrzebują teraz internetu mobilnego. Sieć oferuje promocję na pierwsze trzy miesiące abonamentu bez opłat.

play internet za darmo
REKLAMA
245 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Ze względu na koronawirusa Sars-Cov-2 wywołującego chorobę Covid-19 wiele osób uczy się i pracuje teraz zdalnie. Wideokonferencje oraz transfer plików wymagają jednak dostępu do sieci. Konsumenci, którym do tej pory wystarczał internet mobilny w telefonie, mogą poszukiwać teraz dodatkowego łącza do komputerów i tabletów.

Nie wszędzie można jedna wykupić internet stacjonarny. W dodatku czas oczekiwania na monterów ze względu na pandemię choroby Covid-19 może być teraz znacznie wydłużony. Z odsieczą przychodzą jednak operatorzy telefonii komórkowej, którzy organizują teraz liczne promocje.

Internet w Play bez opłat przez pierwszy kwartał

Operatorzy zdają sobie sprawę, że internet jest teraz dla wielu osób niezbędny, ale ze względu na koronawirusa wiele osób zostało bez pracy, a kolejnym ucięte zostały pensje. Z tego powodu Play uznał, że w ramach promocji nie będzie pobierać opłat za swój internet przez trzy pierwsze miesiące abonamentu.

W ramach nowej oferty po upłynięciu kwartału za dostęp do internetu w Play będzie się płaciło 40 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty można liczyć na 100 GB transferu na kartę SIM. Osoby, które zdecydują się na ofertę z modemem od operatora, zapłacą 50 zł miesięcznie.

Jaki router można kupić w Play?

W ofercie sieci znalazły się dwa urządzenia, a oba kosztują symboliczną złotówkę. Play rekomenduje zarówno domowy router Huawei B311, do którego można podpiąć urządzenia przewodowo lub za pośrednictwem Wi-Fi, jak i przenośny router bezprzewodowy Huawei E5783.

REKLAMA

Pierwsze z urządzeń będzie odpowiednie dla większości klientów. Drugie przyda się natomiast tym osobom, które nie mogą brać udziału w akcji #zostańwdomu i muszą wychodzić z domu do pracy.

Operator przypomina przy tym, że nie ma konieczności wizyty w salonie, by odebrać kartę oraz sprzęt. Dostawa SIM-a oraz opcjonalnego routera na wskazany adres jest zaś bezpłatna. Nie trzeba też czekać w domu na montera i narażać się na infekcję poprzez kontakt z nim, jak to ma miejsce w przypadku internetu stacjonarnego.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA