1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech
  4. Technologie

Potwierdzasz, że jesteś w domu i odbierasz darmowy internet w Play. Czeka 10 GB

play lte zasieg stacja bazowa drzewo sosna
119 interakcji
dołącz do dyskusji

Sieć Play w ramach promowania społecznej izolacji i zachęcania do pozostania w domach uruchomił nową promocję. Za każdym razem, gdy klikniemy w Play24 przycisk „jestem w domu”, dostaniemy trochę darmowego Internetu.

Sieć Play ma bardzo miłą niespodziankę dla wszystkich swoich klientów. Otrzymają oni od operatora do 10 GB darmowego pakietu danych, który z pewnością się przyda podczas trwania epidemii koronawirusa. Nie zostanie on jednak przyznany od razu i automatycznie. Będziemy musieli pamiętać, by zostać w domu. Mam przy tym na myśli kliknięcie tak nazwanego przycisku w aplikacji Play24.

Play24 – klikaj „jestem w domu” i odbierz do 10 GB darmowego internetu

28 kwietnia w aplikacji Play24 pojawi się przycisk „Jestem w domu” i pozostanie w niej na najbliższe 30 dni. Można w niego kliknąć raz dziennie. Jeżeli przez trzy dni z rzędu będziemy pamiętać o kliknięciu w niego, otrzymamy 1 GB danych za darmo. Maksymalnie w ciągu miesiąca możemy w ten sposób rozszerzyć nasz pakiet o 10 GB.

Oświadczenie Jestem w domu jest przy tym bardzo umowne. Aplikacja w żaden sposób tego nie weryfikuje, w tym przez mechanizm geolokalizacji. Jak przyznaje Małgorzata Zakrzewska z Play w komunikacie prasowym, taki był wręcz zamysł promocji. – Chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiednią postawę – mówi.

Przycisk pojawi się w aplikacji Play24 w wersji 6.15. Oferta obejmuje zarówno klientów ofert abonamentowych Play, Mix oraz na kartę. Każdy z nich na realizację wyzwania ma 30 dni od momentu aktywacji promocji lub do końca okresu rozliczeniowego, w którym została uruchomiona. Wzięcie udziału w akcji nie wyklucza korzystania z innych promocji.