REKLAMA

Potwierdzasz, że jesteś w domu i odbierasz darmowy internet w Play. Czeka 10 GB

Sieć Play w ramach promowania społecznej izolacji i zachęcania do pozostania w domach uruchomił nową promocję. Za każdym razem, gdy klikniemy w Play24 przycisk „jestem w domu”, dostaniemy trochę darmowego Internetu.

27.04.2020 09.18
play lte zasieg stacja bazowa drzewo sosna
REKLAMA
REKLAMA

Sieć Play ma bardzo miłą niespodziankę dla wszystkich swoich klientów. Otrzymają oni od operatora do 10 GB darmowego pakietu danych, który z pewnością się przyda podczas trwania epidemii koronawirusa. Nie zostanie on jednak przyznany od razu i automatycznie. Będziemy musieli pamiętać, by zostać w domu. Mam przy tym na myśli kliknięcie tak nazwanego przycisku w aplikacji Play24.

Play24 – klikaj „jestem w domu” i odbierz do 10 GB darmowego internetu

28 kwietnia w aplikacji Play24 pojawi się przycisk „Jestem w domu” i pozostanie w niej na najbliższe 30 dni. Można w niego kliknąć raz dziennie. Jeżeli przez trzy dni z rzędu będziemy pamiętać o kliknięciu w niego, otrzymamy 1 GB danych za darmo. Maksymalnie w ciągu miesiąca możemy w ten sposób rozszerzyć nasz pakiet o 10 GB.

REKLAMA

Oświadczenie Jestem w domu jest przy tym bardzo umowne. Aplikacja w żaden sposób tego nie weryfikuje, w tym przez mechanizm geolokalizacji. Jak przyznaje Małgorzata Zakrzewska z Play w komunikacie prasowym, taki był wręcz zamysł promocji. – Chcemy pomóc w budowie świadomości społecznej na temat pandemii i nagradzać odpowiednią postawę – mówi.

Przycisk pojawi się w aplikacji Play24 w wersji 6.15. Oferta obejmuje zarówno klientów ofert abonamentowych Play, Mix oraz na kartę. Każdy z nich na realizację wyzwania ma 30 dni od momentu aktywacji promocji lub do końca okresu rozliczeniowego, w którym została uruchomiona. Wzięcie udziału w akcji nie wyklucza korzystania z innych promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA