REKLAMA

Orange ma promocję na majówkę. Rozdaje za darmo minuty, SMS-y i 5 GB danych

Orange przygotował dla swoich klientów niespodziankę z okazji zbliżającej się majówki. W ramach pakietu klienci dostaną minuty, wiadomości SMS oraz MMS bez limitu, a także paczkę internetu mobilnego. Całkowicie za darmo.

27.04.2020 19.28
prepaid orange na karte darmowy internet transfer majowka 2020
REKLAMA
REKLAMA

Co prawda z powodu pandemii koronawirusa Sars-Cov-2 siedzimy teraz w domach i prędko z nich nie wyjdziemy, ale ze smartfonów nadal korzystamy. Nie wszyscy mają w domu łącze stacjonarne, a nawet jeśli takowym ktoś dysponuje, to ze względu na uczniów i studentów uczących się zdalnie oraz pracowników wysłanych na home office nasze łącza są teraz obciążone.

Z pomocą podczas siedzenia w domu w obawie przed infekcją Covid-19 przychodzi nam teraz internet mobilny.

O wyjazdach wypoczynkowych z okazji majówki możemy w tym roku zapomnieć, ale i tak dobrze jest mieć na długi weekend zapas transferu mobilnego, a także minut oraz wiadomości SMS i MMS. Orange uznał, że zapewni go wszystkim swoich klientom, którzy wybrali taryfy typu prepaid i nie będzie pobierał za to opłat.

W ramach specjalnego jednorazowego pakietu klienci będą mogli skorzystać z bonusu w postaci 5 GB transferu. Na wykorzystanie go będzie pięć dni liczonych od najbliższej północy. Oprócz tego w tym czasie będzie można liczyć na nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS.

Jak aktywować pakiet Orange na majówkę 2020?

Transfer, minuty oraz wiadomości SMS i MMS nie zostaną dodane do konta automatycznie. Aby skorzystać z bonusu, klienci muszą sami o to poprosić operatora poprzez wysłanie SMS-a o treści MAJOWKA na nr 364 przed 3 maja 2002 r.

REKLAMA

Aby sprawdzić, ile pakietu zostało do wykorzystania, trzeba wysłać wiadomość ILE na nr 630. Można tego dokonać również w aplikacji Mój Orange, którą można pobrać ze sklepów z aplikacjami Google Play oraz AppStore.

Trzeba tylko pamiętać, że nie wszyscy mogą skorzystać z promocji. Dotyczy on wyłącznie taryf prepaid, a klienci nie mogą mieć przed jego aktywacją aktywowanej na swoim numerze żadnej innej usługi rozliczanej w modelu no-limit. Konto abonenta musi mieć też aktywną możliwość wykonywania połączeń.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA