REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

3 GB Internetu i zdjęcie limitów w zamian za zgodę marketingową. Taki układ ma dla ciebie Orange

Jeżeli nie będzie ci przeszkadzać, że na twój telefon mogą być wysyłane informacje m.in. o ofertach i promocjach sieci, możesz dostać od Orange’a paczkę 3 GB danych oraz nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe i MMS-y.

09.04.2020
18:10
3 GB danych za zgodę marketingową. Taki układ ma dla ciebie Orange
REKLAMA
REKLAMA

Sieć Orange uruchomiła nową promocję, która ma nas przekonać, że zgoda na SMS-y o treści marketingowej nie musi być taka zła, a nadsyłane tą drogą oferty zamiast uciążliwe, mogą okazać się przydatne. Ale jak nas zachęcić? Wiadomo, prezentami od operatora.

W tym wypadku są to 3 GB danych na tydzień w zamian za włączenie usługi (czy raczej wyrażenie zgody marketingowej), a także nielimitowane SMS-y, MMS-y i wiadomości tekstowe – również na tydzień. Warto przy tym pamiętać, że zgoda marketingowa nadal będzie przez nas wyrażona, również gdy wykorzystamy już prezent. Na szczęście można ją łatwo cofnąć.

3 GB Internetu i nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange w zamian za zgodę na reklamowe SMS-y – jak włączyć?

REKLAMA

Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści TAK pod numer 80290. Bonus zostanie przyznany automatycznie. Potwierdzenie operacji otrzymamy SMS-em. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz dla numeru, z którego wyraża się zgodę SMS-em. W każdej chwili możemy odwołać zgodę poprzez konto w Mój Orange, kontakt z Biurem Obsługi Klienta (*100 ) lub wizytę w salonie Orange.

Promocja ma swoje ograniczenia. Nie mogą skorzystać z niej klienci, którzy mają włączoną dowolną wersję usługi „bez limitu („Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB” lub „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”). Jest to zabezpieczenie przed przypadkową utratą zgromadzonych gigabajtów i dni ważności z aktywnej usługi. Jeśli jednak chcemy skorzystać z promocji, najpierw należy wyłączyć usługę „bez limitu”.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA