1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Motoryzacja

LINK4 nagradza nawet tych kierowców, którzy… nie jeżdżą

Wszyscy klienci, którzy przystąpili do programu Kasa Wraca, mogą dostać nagrody w postaci obniżki składki ubezpieczenia komunikacyjnego nawet teraz, gdy z powodu środków bezpieczeństwa epidemiologicznego nie korzystają z samochodu.

LINK4 nagradza nawet tych kierowców, którzy… nie jeżdżą

Przypomnijmy: Kasa Wraca to cieszący się wielką popularnością nowatorski, proekologiczny i zwiększający bezpieczeństwo w ruchu „pakiet korzyści” autorstwa LINK4. Jak to działa? Kierujący otrzymuje bezpłatnie renomowany program do nawigacji NaviExpert na smartfon i przejeżdża miesięcznie przynajmniej 200 km. Nawigacja w smartfonie nie tylko podpowie mu, żeby nie przekraczać prędkości, zwolnić przed niebezpiecznym miejscem, wskaże możliwe objazdy – ale i oceni styl jazdy.

Najwięcej, bo aż do 30 proc. zwrotu składki otrzymują ci kierujący, którzy jeżdżą „eko” – nie przyspieszają ponad potrzebę, nie przekraczają dozwolonej prędkości, prowadzą auto rozważnie, ale pewnie. Aplikacja we włączonej nawigacji „wylicza” model stylu jazdy i potem za niego stosownie nagradza. Ale też i nie karze – jeśli ktoś „miał ciężką nogę”, po prostu nagrody nie dostanie.

- Kasa Wraca cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów, co nas może tylko cieszyć. Bezpieczna jazda to mniej wypadków, stłuczek, mniej szkód i ludzkiego cierpienia. Wystarczy wspomnieć, ze do połowy kwietnia br., od uruchomienia programu, do kierujących bezpiecznie wróciło ponad 2 mln 344 tys. zł. Te liczby świadczą, że klientom LINK4 zależy i na bezpieczeństwie, i na oszczędzaniu – mówi Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4 TU S.A.

„Teraz, gdy wielu uczestników programu musiało po prostu odstawić samochody, nie mogło być tak, że LINK4 o nich zapomina i nie docenia ich starań i lojalności. Dlatego Kasa Wraca do tych osób nadal” – podkreśla Patrycja Kotecka.

Żeby korzystać z programu także w czasie ograniczeń wynikających z epidemii, nie mogąc zarazem spełnić warunku przejechania co najmniej 200 km, klienci zarejestrowani w Kasa Wraca muszą tylko zgłosić to w formularzu dostępnym pod linkiem link4.pl/kw/zostanwdomu.

Po dokonaniu zgłoszenia nawet trzymając samochód na parkingu czy w garażu - będą mieli naliczaną nagrodę w wysokości średniej wszystkich premii cząstkowych przyznanych od początku ich udziału w promocji.

Lojalność wobec „zatrzymanych w domu” kierowców to nie jedyny przykład zrozumienia potrzeb i możliwości swoich klientów przez szefostwo LINK4. Firma udziela także licznych zniżek (7 proc. wynosi zniżka za zakup polisy przez internet, a 4.5 proc. to dodatkowy rabat za płatność elektroniczną, np. przez Blik czy kartą).

Już od blisko pięciu lat w LINK4 honorowana jest też Karta Dużej Rodziny – w przypadku polis komunikacyjnych oznacza to 5 proc. zniżki na zakup ubezpieczenia OC lub OC/AC oraz 50 proc. na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego NNW.

* Materiał powstał przy współpracy z marką LINK4.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu