REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Na tej stronie sprawdzisz, który sklep ma wolne terminy dostaw zakupów spożywczych

Ruszyła nowa usługa Sprawdź Termin Dostawy – na razie w powijakach, ale już dziś dzięki niej zobaczysz, ile będzie trzeba czekać na dostawę zakupów z warszawskich hipermarketów. Mina może zrzednąć.

27.04.2020
9:20
Zakupy spożywcze przez internet. Sprawdź najszybszy termin dostawy
REKLAMA
REKLAMA

Stosowanie się do bardzo mocno rekomendowanej społecznej izolacji ma nam pomóc w walce z rozprzestrzeniającą się zarazą COVID-19. To oznacza, że staramy się nie wychodzić z domu bez wyraźnej potrzeby. Nic więc dziwnego, że ogromną popularność zyskują zakupy przez Internet. Również te codzienne, spożywcze, a nie tylko okazjonalne związane z odzieżą, elektroniką i podobnymi.

Niestety mieszkając w Warszawie korzyści z usług zapewniających dostawę zakupów pod drzwi są dość teoretyczne. Co prawda niemal wszystkie sieci hipermarketów taką usługę zapewniają, jednak olbrzymi i niespodziewany popyt sprawiają, że terminy dostaw są w zasadzie absurdalne.

Wiemy o tym za sprawą Kiedy Termin Dostawy – niedawno uruchomionej usłudze do sprawdzania terminów dostaw zakupów z hipermarketów.

kiedy termin dostawy

Aplikacja webowa ma na razie prostą konstrukcję, wręcz elementarną. Swoim zasięgiem obejmuje tylko Warszawę i cztery sieci handlowe – choć twórcy zapowiedzieli w korespondencji do nas, że planują dodać kolejne sieci. Na dziś nie jest wymagane zakładanie konta, oglądanie reklam, dzielenie się danymi czy uiszczanie opłaty. Witryna prezentuje najbliższe terminy dostawy w każdej z sieci, segregowane po kryterium cenowym.

REKLAMA

Jak z pewnością zwróciliście uwagę na załączonym zrzucie ekranowym, szanse na zrobienie zakupów i dostawę w sensownym terminie mamy na dziś w zasadzie tylko w jednej z sieci. Pozostałe są tak przeciążone, że albo nie przyjmują zamówić, albo oferują najbliższy termin dostawy za niemal miesiąc. Tylko jedna sieć handlowa – jak deklaruje – jest w stanie dostarczyć zakupy na kolejny dzień.

Pamiętajmy, by zachować wszelkie środki ostrożności podczas wyprawy na zakupy – zasłaniajmy nos i usta, używajmy rękawiczek i trzymajmy się w bezpiecznej od siebie odległości. To jedyna droga byśmy jak najszybciej wrócili do normalności.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA