REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Just Cause 4 i Wheels of Aurelia za darmo na Epic Games Store

Jak co czwartek użytkownicy platformy Epic Games Store otrzymują kolejny zestaw darmowych gier. Po raz wtóry znalazła się w nim prawdziwa perełka: Just Cause 4. Choć i druga z gier bez wątpienia intryguje.

17.04.2020
10:40
Just Cause 4 i Wheels of Aurelia za darmo na Epic Games Store
REKLAMA
REKLAMA

Epic Games Store agresywnie – i zdaje się coraz skuteczniej – walczy z dominacją Steama na komputerach osobistych. Jednym z argumentów, poza Fortnite’em, za używaniem platformy Epica są częste i regularne prezenty dla jej użytkowników. W tym darmowe gry – co prawda zazwyczaj starsze lub od niezależnych twórców, ale i w nich przecież znaleźć można niemałą wartość.

Tym razem użytkownicy Epic Games Store otrzymają za darmo Just Cause 4 i Wheels of Aurelia.

Jak zawsze, stuprocentowy rabat na obie produkcje jest ograniczony czasowo. Musimy je kupić do 23 kwietnia, tego dnia ów rabat zostanie zniesiony. Rabat przysługuje wszystkim osobom posiadającym aktywne konta w Epic Games Store, nie jest wymagane wykupienie żadnej płatnej usługi.

Wheels of Aurelia to niezależna gra przygodowa, której akcja dzieje się we Włoszech w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. To bardziej interaktywna i emocjonalna opowieść niż typowa gra komputerowa, w której to my – gracze – decydujemy o rozwoju dalszych wydarzeń.

REKLAMA

Just Cause 4 to z kolei wysokobudżetowa i swego czasu bardzo popularna gra z otwartym, sandboxowym światem. Imponuje rozmachem, oprawą graficzną i swobodą, jaką zapewnia graczom. Choć niektórzy są zdania, że to jedna ze słabszych odsłon serii.

Obie gry są już dostępne do pobrania.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA