REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

iPhone XS w Play najtaniej w Polsce. Bez abonamentu za 2999 zł

Sklep sieci Play wprowadził promocyjną cenę na 64-gigabajtową wersję iPhone’a Xs. Telefon w srebrnej lub złotej wersji kolorystycznej można kupić już za 3 tys. zł.

23.04.2020
11:47
iPhone XS w Play najtaniej w Polsce. Bez abonamentu za 2999 zł
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzaliśmy, sprawdzaliśmy i nie udało się przebić oferty Playa – przynajmniej nie w sklepach cieszących się popularnością i zaufaniem. iPhone Xs 64 GB w złotej bądź srebrnej wersji kosztuje wszędzie nie taniej niż 3100 zł, a często też i drożej o kilkaset złotych. Tymczasem w sklepie sieci Play można go już kupić sto złotych taniej – a więc za 2999 zł. Można go kupić w sprzedaży ratalnej – płacąc 300 zł przez 10 miesięcy.

Dodatkowo, iPhone Xs 64 GB w Play oferowany jest w planach abonamentowych. Jeżeli zdecydujemy się na ofertę Play Solo L – mamy w nim nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe, 35 GB Internetu i Play Now w wersji podstawowej – zapłacimy 250 zł, a następnie 255 zł przez 24 miesiące po zsumowaniu wszystkich opłat. W Play Duet L cena telefonu to 235 zł, a w Rodzina L 225 zł.

iPhone Xs 64 GB w sieci Play – promocja

 class="wp-image-811243"

iPhone Xs zawiera wyświetlacz o przekątnej 5,8 cala, obsługujący HDR10 i Dolby Vision. Jego obudowa wykonana jest z stali nierdzewnej, a ekran rozciąga się niemal do samych krawędzi, wyjąwszy znane już wcięcie na Face ID. iPhone Xs jest też wodoodporny, spełniając teraz normę iP68.

iPhone Xs napędzany jest procesorem A12 Bionic, który był pierwszym w branży chipem wykonanym w 7-nanometrowej litografii. Pracuje w nim aż 6,9 miliarda tranzystorów, 4-rdzeniowy układ graficzny (aż 50 proc. szybszy od układu w iPhonie X) oraz 6-rdzeniowy układ CPU (dwa rdzenie nastawione na wydajność i cztery nastawione na energooszczędność, mogące działać razem). W chipie A12 Bionic zastosowano również 8-rdzeniowy, dedykowany mechanizm do uczenia maszynowego. „

REKLAMA

W iPhonie Xs zastosowano podwójny układ 12-megapikselowych aparatów (jeden standardowy o jasności f/1.8 i jeden telefoto o jasności f/2.4). iPhone Xs ma wytrzymywać na jednym ładowaniu o pół godziny dłużej od iPhone’a X i może działać w trybie Dual SIM-Dual Standby.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA