REKLAMA

Hitman Go za darmo na iOS i Androidzie. To jedna z najciekawszych i najładniejszych gier mobilnych

Standardowa cena tej gry w App Store dla iOS wynosi 24 złote. Teraz aplikację Hitman GO pobierzemy zupełnie za darmo. Bez ponoszenia żadnych kosztów grę zdobędą także użytkownicy Androida.

17.04.2020 13.28
Gra Hitman Go za darmo na iOS oraz Androidzie
REKLAMA
REKLAMA

Hitman GO to jedna z najlepszych, najciekawszych i najładniejszych gier mobilnych w jakie przyszło mi zagrać. Chociaż tytuł w diametralny sposób różni się od serii dla komputerów i konsol stacjonarnych, to jest niezwykle grywalny i wciągający. Gdybym musiał wymienić 5 - 10 najlepszych produkcji dla dotykowego ekranu, omawiany program na pewno znalazłby się w tym zaszczytnym gronie.

Teraz grę Hitman GO zdobędziemy za darmo, odwiedzając App Store oraz Google Play.

 class="wp-image-1128910"

Mówimy o pełnej, pozbawionej reklam, kilkukrotnie rozszerzanej o nowe poziomy i wyzwania produkcji. Chociaż aplikacja ma już kilka lat na karku, wciąż zachwyca pomysłem na rozgrywkę oraz siłą przyciągania do ekranu. Zadaniem gracza jest tutaj przedostanie się z punktu A do punktu B bez podnoszenia alarmu, przemykając za plecami strażników oraz unikając kamer.

Banał? Nie, jeśli rozgrywka jest turowa, a każdy nasz ruch musimy poprzedzić wnikliwą analizą. Hitman GO jest bowiem produkcją, w której planujemy własne działania, jak również przewidujemy ruchy przeciwników. To jak partia szachów, gdzie zawsze myślimy o dwóch - trzech ruchach do przodu. Dzięki takiemu modelowi rozgrywki Hitman GO jest dosyć wymagający, ale jednocześnie wciąga jak ruchome piaski.

Nie mam wątpliwości, że Hitman to najlepszy przedstawiciel mobilnej serii Go.

 class="wp-image-1128904"
REKLAMA

Square Enix wydało w późniejszym czasie Larę Croft Go oraz Deus Ex Go. To dwie bardzo dobre, bardzo przyjemne aplikacje. Jednak żadna z nich nie umywa się właśnie do Hitmana. Dlatego jeśli społeczna izolacja daje się wam we znaki, naprawdę warto pobrać i odpalić omawiany program na smartfonie lub tablecie. Nie musicie być przy tym zapalonymi graczami, aby Hitman Go przykuł was do dotykowego ekranu. To wciągające wyzwanie logiczne dla każdego, skryte pod płaszczem znanej licencji ze świata gier wideo.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA