REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Serwery gier online padły: Apex Legends i Fortnite nie działają. Electronic Arts i Epic Games mają problemy

Wygląda na to, że infrastruktura online najpopularniejszych gier sieciowych zaczyna mieć problemy w związku z nieprzewidzianym jej obciążeniem. Gracze mają problem z zalogowaniem się do ich ulubionych gier.

15.04.2020
10:20
Trwa awaria. FIFA 20, Apex Legenfs i Fortnite nie działają w trybie online
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli wczoraj wieczorem próbowałeś lub próbowałaś zagrać w Fotnite’a, Apex: Legends, FIFA 20 czy niemal dowolną grę sieciową Electronic Arts czy Epic Games, to prawdopodobnie zakończyło się to rozczarowaniem, rezygnacją i nadzieją, że jutro będzie lepiej. Niestety nie będzie. Serwery gier online nadal sprawiają problemy.

FIFA 20, Apex Legends, Fortnite – nie można się połączyć. Gra nie działa. Spokojnie, to tylko awaria.

Szczególnie dotknięte przeciążeniem wydają się być serwery obsługujące pecetowe wersje gier Fortnie, Apex Legends, FIFA 20 oraz mało popularnego w Polsce, choć niezwykle lubianego w Stanach Zjednoczonych EA Madden. Pojawiają się też problemy w działaniu usługi EA Origin. Gry nie znajdują serwerów lub wręcz nie chcą zalogować naszego konta użytkownika.

fifa 20 apex legends fortnite nie działa class="wp-image-1126984"
REKLAMA

Electronic Arts i Epic na razie nie odniosły się na swoich oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych do problemu. Zakładamy, że trwające już kilkunastą godzinę problemy wynikają z nadmiernego zainteresowania tymi grami. Przymus izolacji domowej sprawia, że szukamy nowych zajęć – w tym chętniej siadamy do zabawy w gry wideo. Prawdopodobnie serwery gier nie wytrzymują zainteresowania.

Należy się jednak spodziewać, że problemy szybko ustąpią. Po prawdzie to jesteśmy zdziwieni, że po tak długim czasie nadal występują awarie. Nie wiemy tego, ale jesteśmy niemal pewni, że w przeciągu najbliższych godzin wszystko powinno wrócić do normy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA