REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Gears 5, „GTA w Średniowieczu” i Sherlock Holmes - gry, w które zagracie za darmo w ten weekend

Społeczna izolacja trwa w najlepsze. Podczas gdy rząd wprowadza kolejne obostrzenia i rekomendacje, my przygotowujemy się na następny weekend w czterech ścianach. Żeby w nich nie oszaleć, przydają się  m.in. gry wideo.

10.04.2020
21:21
Nowe gry na PC za darmo: Gears 5, Rustler i Sherlock Holmes
REKLAMA
REKLAMA

Wydawcy gier wideo przygotowali kilka miłych inicjatyw, aby umilić czas społecznej izolacji. Do puli darmowych tytułów trafiły kolejne produkcje, w sam raz na zbliżający się długi weekend. W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę za darmo zagramy m.in. w Gears 5 i Sherlocka Holmesa. Poniżej znajdziecie odsyłacze do najciekawszych darmowych ofert.

Gry za darmo w czasach pandemii - co nowego?

 class="wp-image-999480"

Gears 5 na Steam kompletnie za darmo to bardzo ciekawa oferta Microsoftu. Hit z Xboksa One oraz sklepu Windows 10 można teraz dodać do swojej kolekcji na Steam, nie ponosząc żadnych kosztów. Produkcja będzie możliwa do darmowego ogrania przez piątek, sobotę i niedzielę. Tyle powinno wystarczyć aby przejść naprawdę dobrą kampanię fabularną. Gears 5 udało się producentom. To jedna z najlepszych odsłon serii, do tego ciekawie eksperymentująca z elementami otwartego świata.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments to kolejna wielka, darmowa gra z Epic Games Store. Po jej dodaniu do kolekcji, tytuł zostaje przypisany do naszego konta na stałe, bez żadnych limitów czasowych oraz podstępnych haczyków. I chociaż Crimes and Punishments może nie jest najlepszą przygodówką detektywistyczną pod słońcem, nie można jej odmówić klimatu oraz ciekawej intrygi. Zdecydowanie warto, biorąc pod uwagę te dwa kliki potrzebne do zdobycia gry za darmo.

 class="wp-image-1125487"

Rustler jest reklamowany jako „GTA w Średniowieczu”. Polska gra nawiązuje do pierwszych, dwuwymiarowych odsłon Grand Theft Auto. Deweloperzy stawiają na czarny humor, intensywną akcję oraz gatunkowy pastisz. Rozbudowany prolog niecodziennej, ale na pewno intrygującej produkcji można pobrać za darmo na platformie Steam.

Hitman poleca swoje nietypowe usługi, chwilowo wykonywane kompletnie za darmo. Grę z najpopularniejszym zabójcą na zlecenie będzie można testować cały weekend, rozpoczynając od dzisiaj. Wystarczy dodać tę produkcję do kolekcji na platformie Steam, a następnie zacząć zachwycać się gigantycznymi lokacjami pozwalającymi realizować zadania na wiele rozmaitych sposobów.

 class="wp-image-1125490"
REKLAMA

NBA 2K Playgrounds 2 to przerysowana gra o koszykówce ulicznej, w którą można grać za darmo przez sześć kolejnych dni, rozpoczynając od piątku. W sam raz na dłuższy weekend świąteczny. Jeśli macie ochotę na odrobinę wirtualnego sportu, wystarczy dodać ten produkt do swojej kolekcji na Steam. Nie oczekujcie tylko realistycznego symulatora.

Uznane Master of Orion za darmo, na stałe. Do tego wraz z dodatkiem Th Revenge of Antares. Aby zgarnąć kosmiczną strategię bez żadnych kosztów, trzeba uruchomić World of Tanks lub World of Warships (Free2Play) i przejść kilka misji bojowych. Szczegółowy opis tego, jak otrzymać Master of Orion, znajdziecie pod tym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA