Gry  / News

Rewelacyjny Assassin’s Creed 2 za darmo na majówkę. Ubisoft udostępni też grę Rayman Legends

Ubisoft udostępni na majówkę za darmo kilka swoich gier. Wśród tytułów, za które nie będzie trzeba płacić, jest Assassin’s Creed 2 w wersji na komputery osobiste.

W tym roku raczej mało kto wybierze się na majówkę. Na świecie trwa pandemia koronawirusa i zachęcani jesteśmy teraz do niewychodzenia z domów, a loty za granicę zostały zawieszone. Doszło do tego, że nawet WHO sugeruje, żebyśmy siedzieli przed telewizorami albo monitorami i grali w gry. I to brzmi jak niezły plan.

Assassin’s Creed 2 na pecety za darmo.

Ubisoft już w połowie kwietnia w ramach wspierania akcji Zostań w domu udostępnił graczom za darmo jedną z najlepszych odsłon swojej serii gier o działających w ukryciu szlachetnych zabójcach. Teraz promocja wraca, a obchodzący w tym roku 10. urodziny Assassin’s Creed 2 to zarazem pierwszy z wielu tytułów, którego głównym bohaterem jest Ezio Auditore.

Gracze w toku rozgrywki obserwują początki drogi jednego z najsłynniejszych łowców Templariuszy w dziejach. Młody szlachcic pod naszym okiem nabiera ogłady i pokory, a pomagają mu w tym takie postaci historyczne jak Leonardo da Vinci czy Machiavelli. Oprócz wspomnianej Florencji w grze można odwiedzić takie miasta jak San Gimignano czy Rzym.

Assassin’s Creed 2 będzie można pobrać bez opłat ze sklepu Uplay już w najbliższy piątek.

W celu pobrania gry należy wejść na stronę Ubisoftu, która pozwoli przypisać Assassin’s Creed 2 w wersji na komputery osobiste do konta Uplay na stałe. Promocja potrwa od 1 maja (start o godzinie 12:00) do 5 maja (należy się wyrobić przed godziną 20:00). Mogą skorzystać z niej wszyscy chętni.

W ramach akcji promocyjnej oprócz Assassin’s Creed 2 będzie można pobrać jeszcze dwie inne gry. Wśród tytułów, które mają nas zachęcić do siedzenia w domu, są Child of Light (klimatyczny sidescroller z elementami RPG) oraz Rayman Legends (urokliwa platformówka). To kolejne dwie świetne gry, przy których warto jest spędzić trochę czasu.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst