REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Rewelacyjny Assassin’s Creed 2 za darmo na majówkę. Ubisoft udostępni też grę Rayman Legends

Ubisoft udostępni na majówkę za darmo kilka swoich gier. Wśród tytułów, za które nie będzie trzeba płacić, jest Assassin’s Creed 2 w wersji na komputery osobiste.

29.04.2020
10:15
Assassin’s Creed 2 i nie tylko za darmo - prezent Ubisoft na majówkę
REKLAMA
REKLAMA

W tym roku raczej mało kto wybierze się na majówkę. Na świecie trwa pandemia koronawirusa i zachęcani jesteśmy teraz do niewychodzenia z domów, a loty za granicę zostały zawieszone. Doszło do tego, że nawet WHO sugeruje, żebyśmy siedzieli przed telewizorami albo monitorami i grali w gry. I to brzmi jak niezły plan.

Assassin’s Creed 2 na pecety za darmo.

Ubisoft już w połowie kwietnia w ramach wspierania akcji Zostań w domu udostępnił graczom za darmo jedną z najlepszych odsłon swojej serii gier o działających w ukryciu szlachetnych zabójcach. Teraz promocja wraca, a obchodzący w tym roku 10. urodziny Assassin’s Creed 2 to zarazem pierwszy z wielu tytułów, którego głównym bohaterem jest Ezio Auditore.

Gracze w toku rozgrywki obserwują początki drogi jednego z najsłynniejszych łowców Templariuszy w dziejach. Młody szlachcic pod naszym okiem nabiera ogłady i pokory, a pomagają mu w tym takie postaci historyczne jak Leonardo da Vinci czy Machiavelli. Oprócz wspomnianej Florencji w grze można odwiedzić takie miasta jak San Gimignano czy Rzym.

Assassin’s Creed 2 będzie można pobrać bez opłat ze sklepu Uplay już w najbliższy piątek.

REKLAMA

W celu pobrania gry należy wejść na stronę Ubisoftu, która pozwoli przypisać Assassin’s Creed 2 w wersji na komputery osobiste do konta Uplay na stałe. Promocja potrwa od 1 maja (start o godzinie 12:00) do 5 maja (należy się wyrobić przed godziną 20:00). Mogą skorzystać z niej wszyscy chętni.

W ramach akcji promocyjnej oprócz Assassin’s Creed 2 będzie można pobrać jeszcze dwie inne gry. Wśród tytułów, które mają nas zachęcić do siedzenia w domu, są Child of Light (klimatyczny sidescroller z elementami RPG) oraz Rayman Legends (urokliwa platformówka). To kolejne dwie świetne gry, przy których warto jest spędzić trochę czasu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA