Wyprzedaż Wiosenna w Ubisoft Store to masa świetnych gier poniżej 40 zł. Polecam zwłaszcza Herosów

Lokowanie produktu

W Ubisoft Store ruszyła Wyprzedaż Wiosenna. Promocja jest dobrą okazją, aby zaopatrzyć się w gry na następne dni, tygodnie i miesiące. Wiele hitów kupimy poniżej 40 zł, co by wspomnieć Rainbow Six Siege, The Division 2 czy serię Heroes of Might and Magic.

16.03.2020 16.20
Wyprzedaż Wiosenna w Ubisoft: masa gier poniżej 40 zł

Nadchodzi wiosna. Dosyć nietypowa, podczas której wiele czasu spędzimy razem z najbliższymi wewnątrz czterech ścian. To dobry moment, aby zastanowić się nad tym, jak urozmaicić ten okres. Jednym z najbardziej oczywistych rozwiązań są gry wideo. Nie musimy nawet wybierać się do sklepu, aby je nabyć. Wystarczy zrobić zakupy na jednej z platform cyfrowej dystrybucji. Tak się z kolei składa, że Ubisoft rozpoczął Wyprzedaż Wiosenną.

Wyprzedaż Wiosenna to wiele świetnych gier za mniej niż 40 zł.

 class="wp-image-1093680"

Poniżej 40 zł możemy nabyć Rainbow Six Siege w wersji Deluxe. W ramach tego pakietu wchodzi nie tylko niezwykle popularna sieciowa strzelanina, ale również wszyscy dodatkowi operatorzy wydani na przestrzeni pierwszego oraz drugiego roku działania gry. Rainbow Six Siege ma się lepiej niż kiedykolwiek, a stale rosnąca popularność tego shootera jest jego najlepszą reklamą. Tytuł jest na ewidentnej fali wznoszącej.

Inną stosunkowo nową grą poniżej 40 zł jest The Division 2. To produkcja, która wystarczy nam na tygodnie zabawy. Do tego TD2 powala wizualnie, zachwycając groteskowym pięknem opustoszałego Waszyngtonu pożeranego przez matkę maturę. The Division 2 jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy pograć ze znajomymi - gra silnie akcentuje aspekt kooperacyjny za pomocą sieci. Każda misja i każde zadanie może zostać rozegrane wspólnie. To świetny pretekst, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, chociażby za pośrednictwem czatu głosowego.

Na poprawę humoru South Park poniżej 30 zł.

 class="wp-image-172428"

Jeśli chcemy się rozpogodzić i mamy ochotę na coś rozweselającego, South Park The Stick of Truth będzie świetnym rozwiązaniem. To przygodówka z elementami turowej gry cRPG, pełna czarnego humoru znanego z popularnej animacji. Chociaż niepoważna i zabawna, gra została wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Odpowiadają za nią profesjonaliści z Obsidian Entertainment - twórcy takich hitów jak KOTOR 2, Fallout New Vegas czy The Outer Worlds.

Jeśli The Stick of Truth przypadnie wam do gustu (jestem przekonany, że przypadnie), warto pomyśleć nad zakupem sequela. South Park: The Fractured But Whole również trafił pod cenowe cięcie. Gra kosztuje aktualnie 60 zł. Warto dodać, że promocją zostały objęte również DLC do pierwszej i drugiej odsłony interaktywnego South Parka.

Od siebie polecam serię Heroes of Might and Magic.

 class="wp-image-335154"

Strategie HoMM to gry idealnie nadające się do wspólnego zabijania czasu. Tytuły z tej serii pozwalają na wspólną zabawę przed jednym ekranem kilku domowników. Kapitalna sprawa, kiedy chcemy spędzić razem wieczór, zacieśniając relacje oraz rozluźniając napiętą atmosferę. Trudno wtedy o lepsze narzędzie niż Herosi.

Kultowe Heroes of Might and Magic III w wersji Complete kosztuje teraz raptem 10 zł. Tyle samo zapłacimy za trójwymiarowe Heroes of Might and Magic V z obydwoma dodatkami. Kompletna Edycja Heroes of Might and Magic VI kosztuje 30 zł, z kolei najnowsze Heroes VII wraz z rozszerzeniami to wydatek rzędu 45 zł. Tak naprawdę polecam każdą z tych odsłon. Klasyków nie muszę rekomendować nikomu, ale również nowe odsłony mają wiele do zaoferowania. Zwłaszcza teraz, gdy zostały ulepszone za pomocą łatek i aktualizacji.

Wielkie hity Ubisoftu z wielkimi rabatami.

 class="wp-image-1047691"

Również najnowsze produkcje francuskiego wydawcy doczekały się znacznych rabatów. Wielka, powalająca wizualnie strategia Anno 1800 jest tańsza o połowę, kosztując 125 zł. Na Ghost Recon Breakpoint nałożono upust w wysokości 67 proc, dzięki czemu taktyczną strzelaninę kupimy za 82 zł. The Crew 2 spadło do 62 zł, a oferuje rozgrywkę na kilka długich tygodni. Cenowe cięcia nie ominęły nawet Warlords of New York - największego rozszerzenia w historii The Division 2. Dodatek kupimy o 35 proc. taniej. Interesujące, biorąc pod uwagę, że debiutował raptem kilka dni temu.

Wszystkie gry przecenione z okazji Wyprzedaży Wiosennej w Ubisoft Store znajdziecie w odsyłaczu poniżej. Pamiętajcie, że za każdą transakcję otrzymujecie punkty, które możecie później zamienić na dodatkowe 20 proc. rabatu na następny zakup. Do tego kupując Anno 1800 za połowę ceny otrzymacie równowartość 10 euro do wykorzystania na kolejną grę. Jeśli robimy większe zakupy, możemy zaoszczędzić naprawdę sporo, łącząc te okazje i promocje.

Materiał powstał we współpracy z wydawcą Ubisoft.

Lokowanie produktu
Najnowsze