REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Udane World War Z za darmo, do wzięcia dwoma klikami myszy. Daj w kość epidemii... zombie

Kooperacyjne World War Z to kolejna gra, którą można sobie umilić okres pandemii oraz społecznej izolacji. Tytuł zdobędziecie za darmo na Epic Games Store.

29.03.2020
4:59
Udane World War Z za darmo, do wzięcia dwoma klikami myszy. Daj w kość epidemii… zombie
REKLAMA
REKLAMA

Odwiedzając witrynę Epic Games Store można zdobyć aż cztery darmowe gry: Figment, Drawful 2, Tormentor x Punisher oraz World War Z. To właśnie ten ostatni tytuł jest najciekawszy i najbardziej zasługuje na waszą uwagę. Zwłaszcza, jeżeli lubicie kooperacyjną rozgrywkę po sieci.

World War Z to produkcja luźno powiązana z kinowym hitem o tym samym tytule.

Z kolei film czerpie inspiracje z kapitalnej książki Maxa Brooksa traktującej o globalnej epidemii zombie. Gra, książka, film - chociaż diametralnie inne, każde medium wychodzi z tego samego punktu wyjścia: to świat opanowany przez żywe trupy, gdzie żadne państwo nie jest w stanie się obronić, a żaden obywatel nie może się czuć bezpiecznie.

Gra wideo ma wiele wspólnego z Left 4 Dead. Grupa graczy próbuje przetrwać we wrogim otoczeniu i wykonać misję, współpracując na rzecz wspólnego sukcesu. W WWZ jest jednak znacznie, znacznie więcej strzelania i wybuchów niż w L4D. Do tego World War Z zabiera nas w miejsca rozrzucone po całym świecie. Poza USA odwiedzimy m.in. Japonię oraz Federację Rosyjską. Polecam zwłaszcza Moskwę - chyba najbardziej klimatyczna lokacja w całej grze.

Wyróżnikiem World War Z jest także bardzo dobre wsparcie ze strony producentów. Gra otrzymała w ostatnich miesiącach wiele aktualizacji, w tym taką wprowadzającą do tytułu kompletnie nowy tryb hordy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w WWZ grać również samemu. Kampanię offline znajdziecie w głównym menu.

 class="wp-image-932090"
REKLAMA

Po wejściu w bezpieczny odnośnik powyżej wystarczą dosłownie dwa kliki aby dodać grę do własnej cyfrowej biblioteki. Trzeba jedynie potwierdzić zakup za zero złotych oraz zero groszy. Okienko z ofertami handlowymi może zostać odhaczone. Następnie tytuł pobierzecie za pomocą oficjalnego launchera Epic Games. Tego samego, którym uruchamiacie np. Fortnite na PC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA