REKLAMA

Quantum Error to pierwszy horror reklamowany jako gra dla PS5. Zwiastun raczej bez opadu szczęki

W następnych tygodniach i miesiącach coraz więcej gier będzie reklamowanych jako produkcje dla PS5. Jedną z nich jest Quantum Error - interaktywny horror zmierzający na tę oraz nadchodzącą generację konsol z rodziny PlayStation.

29.03.2020 03.05
Quantum Error to pierwszy horror reklamowany na PS5
REKLAMA
REKLAMA

Quantum Error to horror od studia TeamKill Media. Producenci nie są przesadnie znani, mając na koncie zaledwie jeden wydany tytuł: Kings of Lorn: The Fall of Ebris. Teraz Amerykanie z Wyoming zamieniają stalowy miecz na solidną strzelbę, dodając do tego delikatnie futurystyczną otoczkę.

Quantum Error nie prezentuje się przesadnie dobrze. Twórcy jedno robią za to doskonale.

Producenci wykorzystali czas i okazję, reklamując swój drugi tytuł jako grę na PS5 oraz PS4. Sam fakt, że możemy zobaczyć na zwiastunie jak wygląda tytuł dla PlayStation 5, powoduje wzmożoną ciekawość oraz zainteresowanie produktem. TeamKill Media korzysta z darmowej reklamy, wykorzystując konsolę Sony.

Bo chyba wszyscy się zgodzimy, że Quantum Error zdecydowanie nie wygląda jak produkcja nowej generacji. Wyreżyserowany filmik mający udawać autentyczny fragment rozgrywki wydaje się co najwyżej przeciętny. Do tego nieco nudny, a także niezwykle banalny. Gdyby nie etykieta PS5, o QR zapewne nigdy bym się nie dowiedział.

 class="wp-image-1116130"

Musimy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości czeka nas wysyp podobnych inicjatyw.

REKLAMA

Nadchodzi inwazja gier zakotwiczonych technologicznie w erze PlayStation 4, pojawiających się na PlayStation 5 głównie dzięki prostocie przenoszenia kodu oraz podobnej architekturze obu platform. Szczytem finezji będzie zapewne podbicie rozdzielczości do natywnego 4K. Co bardziej zaangażowani deweloperzy zadbają także o stosunkowo stabilne 60 klatek na sekundę.

Jednak prawdziwie next-genowe tytuły… Cóż, takich wciąż jeszcze nie widzieliśmy na oczy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA