REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Polish Spring Festival Bundle na Steam z rabatem 71 proc. Pakiet dobrych polskich gier w sam raz na czas izolacji

Platforma Steam w porozumieniu z grupą polskich wydawców gier wideo zorganizowała ciekawą wiosenną promocję. Polish Spring Festival Bundle to dziewięć dobrych, polskich gier w pakiecie z rabatem 71 proc.

26.03.2020
16:19
Polish Spring Festival Bundle - dobre polskie gry nawet 71% taniej
REKLAMA
REKLAMA

Co łączy Different Tales, 11 bit Studios, Acid Wizard Studio, SUPERHOT Team, Polyshasha, Bloober Team, Juggler Games i The Farm 51? To wszystko polscy producenci gier wideo, których tytuły zdobyły uznanie i rozpoznawalność. Teraz produkcje tych deweloperów mamy okazję kupić zbiorczo, z rabatem w wysokości 71 proc. Każdy z poniższych tytułów można także nabyć indywidualnie, z rozmaitymi wiosennymi przecenami.

Polish Spring Festival Bundle to pakiet dziewięciu dobrych gier stworzonych w Polsce.

 class="wp-image-1114498"

Wanderlust: Travel Stories to opowieść podana w formie interaktywnej książki, której zawartość zmienia się w zależności od podjętych przez nas decyzji. My Memory of Us jest przygodówką pokazującą inwazję Niemiec na Polskę z perspektywy dziecka. Darkwood to bardzo ciekawy survival horror, w którym znaczna część gry jest tworzona proceduralnie, wprowadzając element losowości oraz niepewności.

Get Even jest pierwszoosobową strzelaniną o psychologicznym rysie, która w silnym stopniu korzysta z technologii fotogrametrii. SUPERHOT to fenomen sceny niezależnej, którego twórcy w kapitalny sposób wykorzystują manipulacje czasem. Z kolei w We. The Revolution wcielamy się w panów życia i śmierci podczas rewolucji francuskiej, kształtując społeczno-polityczną scenę przy pomocy gilotyny.

This War of Mine to uznana na całym świecie gra ukazująca współczesne konflikty wojenne z perspektywy cywilów. Frostpunk jest strategią w której odpowiadamy za ostatnie ludzkie miasto w czasach pogodowego kataklizmu. Observer to z kolei świetna pierwszoosobowa przygodówka pokazująca futurystyczną Polskę w czasach megakorporacji oraz społecznej izolacji.

Za kompletny pakiet gier zapłacimy 192 zł.

 class="wp-image-1114501"
REKLAMA

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzupełnić własną kolekcję o poszczególne tytuły. Od siebie polecam zwłaszcza Observera, którego zgarniecie w wiosennej promocji za śmieszne 22 zł. We. The Revolution za 40 zł to również ciekawa, zdecydowanie warta rozważenia oferta. Produkcji 11 bit Studios promować raczej nie muszę, ponieważ każdy polski gracz na pewno niejednokrotnie o nich słyszał.

PS Wiosenna promocja dosięgnęła również Wiedźmina. Witcher 3: Wild Hunt kosztuje aktualnie 30 zł, ale nie łączy się w pakiet Polish Spring Festival Bundle.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA