REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

10 GB za darmo, 20 GB za 10 zł. Plus i Plush motywują nas do zostania w domu

Internet właśnie się kończy i już nie dołączysz do wideoczatu z bliskimi? Bez obaw. Jeżeli jesteś klientem Plusa albo Plusha, możesz liczyć na darmowe doładowanie o 10 GB.

27.03.2020
15:37
plus plush darmowe 10 gb jak
REKLAMA
REKLAMA

Konieczność nauki z domu – a często i pracy – znacząco wpływa na konsumpcję Internetu. Nie tylko wykorzystujemy nasz prywatny pakiet do spraw, które do tej pory załatwialiśmy w szkołach czy biurach, ale na dodatek polecenie zostania w domu skłania nas do szukania nowych form rozrywek – w tym w Internecie.

Klienci Plusa i Plusha nie będą z tego tytułu narażeni na większe koszty. By upewnić się, że siedzimy w domach, zamiast szukać wrażań wśród ludzi na powietrzu, operator udostępnia wszystkim swoim klientom 10 GB darmowego Internetu. Umożliwia też dokupienie nowej paczki w atrakcyjnej cenie.

Jak aktywować 10 GB bezpłatnego Internetu w Plus i Plush? Czy mogę powiększyć ten pakiet danych?

Wszyscy klienci Plusa korzystający z ofert na kartę, mix i abonamentowych, jak również wszyscy użytkownicy Plusha na kartę i ofert abonamentowych mogą od 27 marca w dowolnym momencie, do końca kwietnia, bezpłatnie włączyć pakiet 10 GB. W przypadku ofert na kartę pakiet jest ważny 30 dni, a dla ofert abonamentowych do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Aby aktywować bezpłatny pakiet 10 GB w ofertach Plus Abonament, Plus Internet, Plush Abo i Plush Internet, wystarczy wysłać bezpłatny SMS na numer 80123 o treści 10GB. Natomiast, aby aktywować bezpłatny pakiet w ofertach Plus na kartę, Plus Mix i Plush na kartę, wystarczy wpisać krótki kod *136*11*010# i nacisnąć przycisk „zadzwoń”.

Jeśli zapotrzebowanie na transfer danych byłoby większe, wszyscy klienci Plusa i Plusha, którzy aktywnie korzystają z internetu, od 27 marca mają także możliwość włączenia dodatkowego pakietu 20 GB za 10 zł na 30 dni w przypadku ofert na kartę, a dla ofert abonamentowych do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego. Dodatkowy pakiet 20 GB użytkownik może aktywować wielokrotnie.

REKLAMA

W celu aktywacji dodatkowych 20 GB za 10 zł w Plus Abonament, Plus Internet, Plush Abo i Plush Internet należy wysłać bezpłatny SMS na numer 2601 o treści EXTRA 20GB. Natomiast, aby aktywować pakiet 20 GB za 10 zł w ofertach Plus na kartę, Plus Mix i Plush na kartę należy wpisać krótki kod *136*11*020# i nacisnąć przycisk „zadzwoń”.

W każdej ofercie obydwa pakiety można aktywować także dzwoniąc na numer Działu Obsługi Klienta 601 102 601.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA