REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Operatorzy

Więcej Internetu, więcej telewizji. Orange i Plus ruszyli z nowymi promocjami

Operatorzy komórkowi dwoją się i troją, by radzić sobie z kryzysem, a także by pomóc nam go przetrwać. Orange przygotował rewelacyjną ofertę dla uczniów, studentów i nauczycieli. Plus z kolei udostępnia za darmo kolejne strumienie telewizyjne.

25.03.2020
19:10
orange plus koronawirus promocje
REKLAMA
REKLAMA

Nie zapowiada się byśmy prędko mogli wrócić do normalnego funkcjonowania. Epidemia koronawirusa postępuje – są marne szanse, byśmy prędko wrócili do biur, szkół i uczelni. Musimy zostać w domu – dla naszego i postronnych bezpieczeństwa – i próbować jak najlepiej wykorzystać ten czas. W tym na zdalną pracę czy naukę. Albo po prostu… czymś się zająć, by nie zwariować.

Orange wychodzi naprzeciw potrzebom edukacji. Ogromny pakiet Internetu dla uczniów, studentów i nauczycieli.

Pomarańczowy operator przygotował specjalną możliwość korzystania z oferty Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Nauczyciele, uczniowie i studenci dzięki temu za symboliczną opłatą otrzymają do wykorzystania nawet 200 GB transferu danych. -W ten sposób chcemy wesprzeć równy dostęp do edukacji i wysiłki państwa związane z organizacją życia publicznego w czasie zagrożenia koronawirusem - mówi Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Nowi klienci Orange Flex mogą już korzystać z tej oferty. Z kodem FLEX pierwszy miesiąc korzystania z tej usługi kosztuje 1 zł. Dotyczy to każdego z planów komórkowych dostępnych w aplikacji. W najbogatszym z nich jest 100 GB na transfer danych. Możliwość przedłużenia o kolejny miesiąc na tych samych warunkach ma się pojawić „w najbliższych dniach”. W tej chwili trwają prace nad szczegółowymi i bezpiecznymi zasadami weryfikowania osób uprawnionych do skorzystania z tej oferty.

25 kanałów za darmo od Cyfrowego Polsatu i sieci Plus w pakiecie Ipla Plus.

Do 5 maja na dekoderach telewizyjnych skonfigurowanych pod usługę Cyfrowy Polsat Go (z aktywną opcją on the go) dostępnych będzie 25 dodatkowych kanałów. W tym samym czasie klienci sieci Plus otrzymają bez dodatkowych opłat 17 dodatkowych kanałów w usłudze Ipla w pakiecie Ipla Plus.

Te kanały to:

 • filmowo-serialowe: 13 Ulica, AMC, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White, Comedy Central, Epic Drama, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI;
 • rozrywkowo-lifestylowe: CBS Reality, E! Entertainment, Lifetime, MTV Polska;
 • dla dzieci: Disney Channel, NickJr., Nickelodeon, NickToons;
 • dokumentalne: HISTORY, HISTORY2, National Geographic;
 • edukacyjne: Da Vinci;
 • sportowe: Extreme Sports Channel.

Kanały są dostępne dla abonentów telewizji satelitarnej od pakietu Mini HD oraz dla abonentów telewizji kablowej IPTV od pakietu Rodzinnego IP. Liczba otrzymanych w prezencie kanałów zależna jest od pakietu, z którego klient korzysta.

Z kolei klienci sieci Plus korzystający z ipli Plus uzyskają dodatkowo dostęp do kanałów:

 • filmowo-serialowych: 13Ulica, AMC, Comedy Central, Epic Drama, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI;
 • rozrywkowo-lifestylowych: E! Entertainment, MTV Polska;
 • z bajkami: Disney Channel, NickJr., Nickelodeon, NickToons;
 • dokumentalnych: National Geographic;
 • edukacyjnych: Da Vinci;
 • sportowych: Extreme Sports.

Bezpłatny dla klientów sieci Plus pakiet Ipla Plus standardowo obejmuje pięć kanałów: Polsat News HD, Polsat News 2, Polsat Play HD, Superstacja i Polsat Cafe HD, bibliotekę filmów, a także seriale i programy rozrywkowe Telewizji Polsat bez reklam. Korzystanie z Ipli w sieci Plus jest zwolnione z naliczania opłat za przesyłanie danych.

Dodatkowo, Plus i Cyfrowy Polsat udostępnili swoim klientom:

 • Internet stacjonarny w technologiach HFC, ETTH, PON przyspieszony do maksymalnych prędkości, do 1 Gb/s;
 • wyłączenie naliczania opłat za transmisję danych dla użytkowników korzystających z usługi Tidal;
 • dodatkowe pakiety internetowe oraz więcej GB jako bonus za doładowanie konta w ofertach „na kartę” w sieci Plus.
REKLAMA

Sprawdź również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA