REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Motorola Edge Plus właśnie pokazała się na pierwszych zdjęciach

Znany ze swoich wiarygodnych źródeł Evan Blass opublikował rendery w wysokiej rozdzielczości przyszłego sztandarowego telefonu Motoroli. Wiemy już w jakich kolorach zadebiutuje Edge Plus.

17.03.2020
13:12
motorola edge plus
REKLAMA
REKLAMA

O Motoroli Edge Plus wiemy już całkiem sporo. Telefon ma być wyposażony między innymi w 108-megapikselowy aparat, w zakrzywiony wyświetlacz z otworem na aparat czy w złącze słuchawkowe jack. Za wydajność telefonu ma odpowiadać układ Snapdragon 865 w wersjach z 8 GB lub 12 GB RAM. Długi czas pracy bez ładowarki ma zapewnić akumulator o pojemności 5000 mAh.

motorola edge plus class="wp-image-1107855"

Wspomniany 108-megapikselowy aparat będzie uzupełniony przez dodatkowe moduły, a konkretniej 16-megapikselowy szerokokątny oraz 8-megapikselowy telefoto. Poza telefonem Edge Plus w sprzedaży ma się też pojawić tańsza Motorola Edge o gorszej specyfikacji i z 64-megapikselowym aparatem.

Motorola Edge Plus na wyraźnych zdjęciach. Tak wygląda nowy sztandarowiec.

motorola edge plus class="wp-image-1107858"

Zdjęcia umieścił na swoim zamkniętym koncie twitterowym Evan Blass. Nie dowiadujemy się z nich niczego nowego w kwestii funkcjonalności telefonu. Możemy tylko dokładnie mu się przyjrzeć na wyraźnym obrazku. Możemy założyć też, że zdjęcia przedstawiają obie – a więc wszystkie – wersje kolorystyczne Edge Plus.

REKLAMA
motorola edge plus class="wp-image-1107861"

Niestety nadal nie wiemy kiedy Motorola oficjalnie zapowie swój nowy telefon. Na wyświetlaczu widać datę 4 kwietnia, więc może i to jest podpowiedzią. Edge Plus miał być jednak ponoć zapowiedziany na targach MWC 2020, które z uwagi na pandemię koronawirusa się nie odbyły. Motorola na razie oficjalnie nie komunikowała swoich dalszych planów produktowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA