Sprzęt  / News

Motorola Edge Plus właśnie pokazała się na pierwszych zdjęciach

Picture of the author

Znany ze swoich wiarygodnych źródeł Evan Blass opublikował rendery w wysokiej rozdzielczości przyszłego sztandarowego telefonu Motoroli. Wiemy już w jakich kolorach zadebiutuje Edge Plus.

O Motoroli Edge Plus wiemy już całkiem sporo. Telefon ma być wyposażony między innymi w 108-megapikselowy aparat, w zakrzywiony wyświetlacz z otworem na aparat czy w złącze słuchawkowe jack. Za wydajność telefonu ma odpowiadać układ Snapdragon 865 w wersjach z 8 GB lub 12 GB RAM. Długi czas pracy bez ładowarki ma zapewnić akumulator o pojemności 5000 mAh.

Wspomniany 108-megapikselowy aparat będzie uzupełniony przez dodatkowe moduły, a konkretniej 16-megapikselowy szerokokątny oraz 8-megapikselowy telefoto. Poza telefonem Edge Plus w sprzedaży ma się też pojawić tańsza Motorola Edge o gorszej specyfikacji i z 64-megapikselowym aparatem.

Motorola Edge Plus na wyraźnych zdjęciach. Tak wygląda nowy sztandarowiec.

Zdjęcia umieścił na swoim zamkniętym koncie twitterowym Evan Blass. Nie dowiadujemy się z nich niczego nowego w kwestii funkcjonalności telefonu. Możemy tylko dokładnie mu się przyjrzeć na wyraźnym obrazku. Możemy założyć też, że zdjęcia przedstawiają obie – a więc wszystkie – wersje kolorystyczne Edge Plus.

Niestety nadal nie wiemy kiedy Motorola oficjalnie zapowie swój nowy telefon. Na wyświetlaczu widać datę 4 kwietnia, więc może i to jest podpowiedzią. Edge Plus miał być jednak ponoć zapowiedziany na targach MWC 2020, które z uwagi na pandemię koronawirusa się nie odbyły. Motorola na razie oficjalnie nie komunikowała swoich dalszych planów produktowych.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst