REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile rozdaje klientom abonamentowym po 6 GB. Wystarczy opłacić usługi w aplikacji kartą Visa

T-Mobile zachęca do opłacania faktury za usługi abonamentowe w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile kartami Visa. Dla klientów, którzy się na to zdecydują, operator przewidział bonus w postaci darmowego transferu.

05.03.2020
18:39
t-mobile
REKLAMA
REKLAMA

Mój T-Mobile to dość świeża aplikacja mobilna od magentowego operatora, która służy do zarządzania kontem abonenckim. Telekom bardzo zabiega o to, by klienci aktywnie z niej korzystali i co piątek rozdaje najróżniejsze bonusy. Operator ma nadzieję, że klienci dzięki temu odkryją, jakie możliwości daje im aplikacja.

Dzięki aplikacji klienci mogą bez dzwonienia na infolinię i bez wizyty w salonie telekomu podejrzeć aktualne saldo, aktywować dodatkowe pakiety i sprawdzić zużycie dotychczasowych. Inną funkcją, na której wypromowaniu najwyraźniej sieci zależy wybitnie, jest opłacanie usług bezpośrednio w aplikacji.

T-Mobile za opłacenie faktury za abonament w aplikacji rozdaje 6 GB internetu.

Paczkę danych za opłacenie usług z poziomu aplikacji Mój T-Mobile można otrzymać w ramach promocji. Mogą skorzystać z niej wszyscy abonenci telekomu, ale jest niestety jedno obostrzenie — darmowy transfer przewidziany został dla osób, które dokonają płatności kartą Visa.

REKLAMA

Aby wziąć udział w promocji, należy podać w aplikacji dane karty płatniczej, a po wystawieniu kolejnej faktury wybrać tę metodę płatności z poziomu aplikacji Mój T-Mobile. Co istotne, na darmowy internet mogą liczyć osoby, które podpięły kartę Visa już wcześniej.

Aktywacja dodatkowego pakietu o wielkości 6 GB może potrwać do 14 dni, a potwierdzenie aktywacji przyjdzie SMS-em. Jak wynika z regulaminu, ważność tej jednorazowej paczki danych upływa wraz z końcem okresu rozliczeniowego. Promocja potrwa do odwołania, ale nie dłużej niż do 30 kwietnia 2020 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA