Operatorzy  / News

T-Mobile rozdaje klientom abonamentowym po 6 GB. Wystarczy opłacić usługi w aplikacji kartą Visa

T-Mobile zachęca do opłacania faktury za usługi abonamentowe w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile kartami Visa. Dla klientów, którzy się na to zdecydują, operator przewidział bonus w postaci darmowego transferu.

Mój T-Mobile to dość świeża aplikacja mobilna od magentowego operatora, która służy do zarządzania kontem abonenckim. Telekom bardzo zabiega o to, by klienci aktywnie z niej korzystali i co piątek rozdaje najróżniejsze bonusy. Operator ma nadzieję, że klienci dzięki temu odkryją, jakie możliwości daje im aplikacja.

Dzięki aplikacji klienci mogą bez dzwonienia na infolinię i bez wizyty w salonie telekomu podejrzeć aktualne saldo, aktywować dodatkowe pakiety i sprawdzić zużycie dotychczasowych. Inną funkcją, na której wypromowaniu najwyraźniej sieci zależy wybitnie, jest opłacanie usług bezpośrednio w aplikacji.

T-Mobile za opłacenie faktury za abonament w aplikacji rozdaje 6 GB internetu.

Paczkę danych za opłacenie usług z poziomu aplikacji Mój T-Mobile można otrzymać w ramach promocji. Mogą skorzystać z niej wszyscy abonenci telekomu, ale jest niestety jedno obostrzenie — darmowy transfer przewidziany został dla osób, które dokonają płatności kartą Visa.

Aby wziąć udział w promocji, należy podać w aplikacji dane karty płatniczej, a po wystawieniu kolejnej faktury wybrać tę metodę płatności z poziomu aplikacji Mój T-Mobile. Co istotne, na darmowy internet mogą liczyć osoby, które podpięły kartę Visa już wcześniej.

Aktywacja dodatkowego pakietu o wielkości 6 GB może potrwać do 14 dni, a potwierdzenie aktywacji przyjdzie SMS-em. Jak wynika z regulaminu, ważność tej jednorazowej paczki danych upływa wraz z końcem okresu rozliczeniowego. Promocja potrwa do odwołania, ale nie dłużej niż do 30 kwietnia 2020 r.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst