REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Trochę późno, ale z przytupem. Media Markt od teraz na Allegro

Aż dziw, że tak popularna i lubiana w Polsce sieć elektromarketów do tej pory nie zdecydowała się na obecność na platformie Allegro. To właśnie się zmienia, a już teraz możemy kupić pierwsze dwa tysiące produktów.

31.03.2020
14:20
Późno, ale z przytupem. MediaMarkt rozpoczyna współpracę z Allegro
REKLAMA
REKLAMA

MediaMarkt do tej pory wyraźnie stawiał przede wszystkim na obrót w swoich fizycznych sklepach. Sieć ta w Internecie jest dostępna od dawna, jednak wszelkie internetowe akcje sprzedażowe najczęściej miały wspierać działania offline. To się wyraźnie zmienia, a Media Markt staje się od dziś oficjalnym partnerem Allegro. Nie jest to pierwsza sieć elektromarketów współpracująca z polską platformą, ale ma ambicję szybko przegonić konkurencję.

Na dziś Media Markt wystartował na Allegro z dwoma tysiącami ofert produktów od takich producentów, jak Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Bosch, Philips, Huawei, Beko, Electrolux i GoPro. Oferta będzie stale poszerzana.

MediaMarkt na Allegro to prawdopodobnie również reakcja na kryzys związany z epidemią koronawirusa.

MediaMarkt już od długiego czasu prowadzi sklep internetowy mediamarkt.pl oraz umożliwia sprzedaż przez call center. Najszerszą metodą dojścia do klienta była jednak rozbudowana sieć sklepów stacjonarnych – niemal 90 elektromarketów w całej Polsce. Które teraz z oczywistych względów stały się niedostępne dla klientów.

REKLAMA

Dzięki wejściu MediaMarkt na Allegro, klienci znajdą nie tylko produkty znanych marek, ale także marki własne MediaMarkt. Oferta na Allegro będzie obejmować także markowe produkty dostępne na wyłączność w MediaMarkt - mówi Michał Iwanciw, Dyrektor Segmentu Elektroniki Użytkowej w Allegro. Oferty MediaMarkt będą objęte programem Allegro Smart, a więc programu lojalnościowego Allegro dla stałych użytkowników. Wkrótce zakupy będzie można odbierać w sieci punktów odbioru w ramach Allegro Smart! oraz w 88 sklepach MediaMarkt.

Posiadacze Allegro Smart nie płacą za dostawy do Paczkomatów i punktów odbioru osobistego, jeśli wartość zamówienia osiągnie minimum 40 zł. Od pewnego czasu w ramach programu dostępne są też darmowe dostawy kurierem dla zakupów za minimum 100 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA