REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Huawei Watch GT 2e oficjalnie. 100 trybów sportowych i świetny zestaw na start

Huawei Watch GT 2e to zdecydowanie propozycja dla tych, którzy uwielbiają aktywny styl życia. Jego kluczowymi zaletami mają być długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz mnóstwo funkcji sportowych.

26.03.2020
15:29
huawei watch gt 2e
REKLAMA
REKLAMA

Już samym swoim wyglądem Huawei Watch GT 2e sugeruje, że jest to gadżet przede wszystkim dla tych bardziej aktywnych z nas – choć na szczęście nadal jest na tyle subtelny, by móc go nosić również i przy mniej swobodnych okazjach. Jego pasek jest wykonany z fluoroelasteru, przez co ma być wytrzymały i odporny na działanie wysokich temperatur, kontakt z chemikaliami czy solą. Ma przy tym porowatą konstrukcję, co powinno pozwolić skórze oddychać.

Zegarek wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala i o średnicy 46 mm. Jest on podświetlany i automatycznie dostosowuje się do oświetlenia otoczenia. Tarcze zegarka można dowolnie zmieniać - do wyboru mamy ich 200 sztuk, a można też wykorzystać własne zdjęcie.

Huawei Watch GT 2e pomieści 500 utworów muzycznych, których możemy słuchać za pomocą bezprzewodowych słuchawek (obsługa Bluetooth 5.1 LE). Po sparowaniu z telefonem zegarek może również służyć jako zdalny spust migawki.

huawei watch gt 2e class="wp-image-1114666"

Za wydajność zegarka odpowiada procesor Kirin A1, który podobno zużywa wyjątkowo mało energii. Zresztą według oficjalnej deklaracji Huawei Watch GT 2e ma pracować bez ładowarki około dwa tygodnie (lub 30 godzin przy aktywnym non-stop monitorowaniu z GPS).

Sport, sport i jeszcze raz sport. Wspominałem sport? Huawei Watch GT 2e ma w tym brylować.

Zegarek obsługuje 100 trybów sportowych, w tym bieganie, bieżnię, rower, pływanie, triathlon, spacer czy trening wolny. 15 trybów jest wgranych, a pozostałe 85 dostępnych jest w aplikacji Huawei Zdrowie. Wybrane przez siebie tryby można przenieść do zegarka, a następnie dowolnie edytować. Watch GT 2e automatycznie wykrywa i zaczyna rejestrować część najpopularniejszych dyscyplin, w tym bieganie na świeżym powietrzu oraz na bieżni, spacer czy wioślarstwo.

huawei watch gt 2e class="wp-image-1114663"

Urządzenie oblicza między innymi maksymalny pułap tlenowy, rejestruje dystans, spalane kalorie, tętno i tempo. Rozpoznaje i rejestruje wysiłek na otwartej przestrzeni i w pomieszczeniu. Podczas treningu dostarcza praktyczne wskazówki, na przykład gdy tętno zaczyna gwałtownie rosnąć, a po treningu oblicza i podaje czas potrzebny do pełnej regeneracji. Zegarek jest wodoodporny i spełnia standard 5 ATM. Ponadto oferuje wysokościomierz, barometr i kompas.

A jak sport, to i zdrowie.

Huawei Watch GT 2e powiadomi użytkownika, gdy jego tętno w ciągu 10 minut będzie nieregularne lub na nieodpowiednim poziomie. Potrafi też monitorować czas i fazy snu oraz diagnozować powszechne problemy ze snem. Za sprawą informacji zbieranych z czujników pomaga również kontrolować poziom stresu w ciągu dnia oraz proponuje ćwiczenia oddechowe pozwalające się zrelaksować. W zegarku można również uruchomić funkcję pozwalającą na kontrolowanie cyklu menstruacyjnego u kobiet.

Huawei Watch GT 2e – przedsprzedaż już ruszyła. Zegarek dostępny jest w ciekawych zestawach.

REKLAMA
huawei watch gt 2e class="wp-image-1114660"

Huawei Watch GT 2e można kupić w przedsprzedaży w zestawie z wagą Huawei AH100 i bezprzewodowymi słuchawkami Huawei AM61. Cena urządzenia to 700 zł, a oferta przedsprzedażowa obowiązuje od 26 marca do 12 kwietnia. Huawei Watch GT 2e dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i zielonym. Przedsprzedaż potrwa do 12 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA