REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Honor 30S w trzech kolorach. Ktoś reflektuje na pomarańcz lub biel?

Wiemy już, że nowy telefon Honora pojawi się w niebieskim kolorze. Dziś do Sieci trafiły rendery modelu 30S w pomarańczowej i białej wersji. Zapowiada się nie tylko zgrabny, ale i dobrze wyposażony telefon. Szkoda, że bez usług Google’a.

17.03.2020
18:13
honor 30s kolory
REKLAMA
REKLAMA

Redakcja XDA-Developers zdobyła zdjęcia nowych wersji kolorystycznych Honora 30S, które wcześniej nie były widziane w sieci. Telefon do tej pory był widziany w jasnoniebieskiej wersji, ale wygląda na to, że dostępny będzie też w białej i pomarańczowej odmianie.

honor 30s kolory class="wp-image-1108059"

Według plotek telefon ma kosztować poniżej 400 dol. To oznacza, że byłoby to bardzo tanie, a zarazem zgodne z siecią 5G urządzenie. Warto pamiętać jednak, że Honor to marka należąca do Huaweia. To oznacza, że urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego EMUI bez Usług Google Play – a więc niestety oferta aplikacyjna dla tego urządzenia może być poniżej oczekiwań.

Honor 30S – co o nim wiemy?

Za wydajność telefonu ma odpowiadać układ scalony Kirin 820, co może też sugerować, że Honor 30S to w zasadzie tańsza wersja sztandarowego modelu Honor V30 przeznaczona na tak zwaną średnią półkę. Telefon ma też obsługiwać system szybkiego ładowania z mocą 40 W. Jego czytnik linii papilarnych umieszczony jest z boku obudowy.

REKLAMA
honor 30s kolory class="wp-image-1108062"

Aparat Honora 30S wygląda bardzo podobnie do tego w Honorze View 30, choć na zdjęciu widać dodatkowy otwór pod lampą błyskową. Nie znamy jego przeznaczenia, a zdjęcie jest w zbyt niskiej rozdzielczości, by móc zgadywać. Niestety dalszych informacji o aparacie na razie nie mamy, nie znamy też daty premiery urządzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA