REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Microsoft nie zapowiedział darmowych Gier z Gold na kwiecień. A te i tak się pojawiły

Nadal oficjalnie nie wiemy jakie cztery gry zostaną udostępnione w kwietniu dla abonentów Xbox Live Gold. Nie wiemy dlaczego Microsoft ich nie zapowiedział. Ale poznaliśmy już pierwsze dwie.

31.03.2020
11:20
gry z gold kwiecień 2020
REKLAMA
REKLAMA

Gry z Gold to jedna z korzyści przewidzianych dla abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Co miesiąc aktywni subskrybenci otrzymują bez dalszych opłat dwie gry na Xbox One i dwie gry na Xbox 360 zgodne z Xbox One. Pierwsze dwie pozostają do naszej dyspozycji bezterminowo dopóki mamy aktywną subskrypcję, pozostałe stają się naszą własnością.

W tym miesiącu Microsoft… wydaje się zapomnieć o swojej ofercie. Zawsze o tej porze mieliśmy już opublikowaną na oficjalnych internetowych profilach Xboxa listę gier na kolejny miesiąc. Tymczasem firma zdaje się być zbyt zajęta kryzysem wywołanym koronawirusem by pilnować publikacji listy darmowych gier. Te jednak zostały właśnie odblokowane. A przynajmniej pierwsze dwie.

Project Cars 2 i Fable Anniversary – to pierwsze Gry z Gold na kwiecień 2020 r.

Project Cars 2 to gra autorstwa studia Slightly Mad Studios. Wyróżnikiem gry ma być nie tylko jej oprawa audiowizualna, a przede wszystkim realizm. To produkcja aspirująca do określania jej mianem symulatora jazdy. Stara się wiernie odzwierciedlać zjawiska fizyczne, pogodowe czy specyfikę wyścigów – choć nadal zachowuje kompromis pomiędzy pełną symulacją a byciem w miarę przystępną produkcją dla amatorów.

REKLAMA

Fable Anniversary to z kolei odświeżona graficznie wersja gry Fable, uważanej za jedną z najbardziej wpływowych gier RPG w historii gatunku. Dodano nowe tekstury, nowy system oświetlenia, nowy interfejs, a dodatek The Lost Chapters stał się częścią głównej gry.

Nadal czekamy na dwie kolejne produkcje, które mają być udostępnione.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA