REKLAMA

Setki lektur szkolnych od teraz za darmo w ramach Empik Premium

Jeśli e-learning, to z e-lekturami. Empik Premium stał się darmowy, a teraz dołączają do niego setki lektur szkolnych. 

24.03.2020 16.38
lektury za darmo empik premium
REKLAMA
REKLAMA

Lekcje języka polskiego mogą być teraz prowadzone znacznie wygodniej, o ile tylko poloniści zaakceptują e-learning przy wykorzystaniu videochatów, e-booków i audiobooków.

Wystarczy jednak tych nazw obcych. Chodzi przecież o literaturę w języku polskim, a konkretnie o setki lektur szkolnych, które Empik dołącza do pakietu Empik Premium, który jest obecnie dostępny przez 60 dni za darmo.

Dostęp do elektronicznych książek, w tym książek audio, znajdziemy w aplikacji Empik Go po wcześniejszym zarejestrowaniu się w usłudze Empik Premium, która została udostępniona na 60 dni za darmo. Empik Go zawiera ponad 90 proc. tytułów znajdujących się na listach lektur obowiązkowych i uzupełniających dla szkół podstawowych i liceów.

lektury za darmo empik premium class="wp-image-1113241"

Znajdziemy tu pełen przekrój tytułów, począwszy od mitologii greckiej, poprzez Treny Kochanowskiego, aż po poezję XX wieku.

Do tego Empik udostępnia opracowania lektur.

Opracowania są dostępne w formie podcastów zatytułowanych „Ale o co chodzi?”. Mają one pomóc w zrozumieniu wątpliwych kwestii, co może się przydać szczególnie tym rocznikom, które oczekują matur i egzaminu ośmioklasisty.

Uczniowie mogą korzystać z Empik Go na wielu sprzętach.

REKLAMA

Aplikację można zainstalować na smartfonach, tabletach, a nawet na czytniku e-booków Inkbook. Obecnie Empik Go zawiera 13 tys. pozycji, w tym e-booków, audiobooków, słuchowisk i podcastów.

Sześćdziesięciodniowy dostęp do usługi Empik Premium można włączyć na specjalnie przygotowanej stronie. Następnie aplikację Empik Go można pobrać ze sklepów Google Play (Android) i App Store (iOS).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA