REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ma zadebiutować już jutro

Activision umili graczom czas kwarantanny reedycją kolejnej gry z serii CoD. Wszystko wskazuje na to, że już jutro zadebiutuje Call of Duty: Modern Warfare 2 w edycji Remastered.

30.03.2020
16:50
call of duty modern warfare 2 campaing remastered
REKLAMA
REKLAMA

Call of Duty to jedna z najlepiej sprzedających się serii gier wideo w historii, która rozwijana jest już od 2003 r. Prawa do niej dzierży Activision, które wydaje nowe odsłony serii CoD raz do roku. By temu podołać, do prac nad nimi zaprzęgnięto aż trzy różne studia: Sledgehammer Games, Treyarch i Infinity Ward.

Jedna gra z serii Call of Duty rocznie to jednak dla Activision nadal za mało.

Wydawca nie tylko prezentuje co chwilę zupełnie nowe gry, ale odgrzewa też kultowe odsłony serii CoD sprzed lat. Już w 2016 r. po dziewięciu latach od premiery Call of Duty 4: Modern Warfare pojawiła się reedycja tej gry zatytułowana Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

W ubiegłym roku otrzymaliśmy zaś zupełnie nowe Call of Duty: Modern Warfare (2019), a w tym bezpłatny moduł battle royale zatytułowany Call of Duty: Warzone — a to nie koniec. Kilka dni temu pojawiły się bowiem wiarygodne informacje o reedycji Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 r.

Co więcej, Call of Duty: Modern Warfare 2 w wersji Remastered ma zadebiutować już jutro.

Informację o remasterze gry stworzonej 11 lat temu przez Infinity Ward pojawiły się kilka dni temu w kodzie Call of Duty: Modern Warfare (2019) oraz Call of Duty: Warzone. Teraz do sieci trafił nieoficjalnie zwiastun. Jak podaje też Eurogamer, informację o rychłej premierze reedycji Call of Duty: Modern Warfare 2 znaleziono w PlayStation Store.

REKLAMA

Podstrona sklepu Sony, która informowała o jutrzejszym debiucie reedycji Call of Duty: Modern Warfare 2 już zniknęła, ale w internecie nic nie ginie. Informacja o dacie premiery dotarła do graczy, a już jutro się dowiemy, czy to był błąd, czy też PS Store faktycznie zaliczył falstart.

Mamy przy tym kiepską wiadomość dla osób, które miały nadzieję na rozgrywkę multiplayer. Wszystko wskazuje na to, że tym razem do czynienia będziemy mieli jedynie z kampanią dla jednego gracza, bo reedycja Call of Duty: Modern Warfare nosi nazwę Call of Duty: Modern Warfare Campaign Remastered.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA