REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Amazon ma promocję na czytniki Kindle. W sam raz na kwarantannę

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem czytnika Kindle, to teraz macie ku temu świetną okazję. Amazon zorganizował właśnie nową promocję na Kindle 10 i Kindle Paperwhite 4.

30.03.2020
18:46
Kindle Paperwhite 4 opinie
REKLAMA
REKLAMA

Jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu podczas dobrowolnej albo przymusowej kwarantanny ze względu na COVID-19 jest czytanie książek. Oczywiście odwiedzanie księgarni i bibliotek nie wchodzi jednak teraz w grę, no ale od czego są czytniki e-booków?

To właśnie dzięki tym urządzeniom można w dobie pandemii koronawirusa Sars-Cov-2 w łatwy sposób podróżować w wyobraźni do kreowanych przez pisarzy światów oraz zdobywać wszelkiej maści wiedzę. Dawno nie było też tak dobrej okazji, by się wyposażyć we własny czytnik.

Amazon Kindle - wiosenna promocja 2020

Jednymi z najlepszych urządzeń spośród czytników e-booków są te z rodziny Kindle, które produkuje i sprzedaje Amazon. Obecnie trwa wiosenna promocja na sprzęty tej marki i jak co roku można kupić urządzenia z tej kategorii nieco taniej niż zwykle.

Amazon w 2020 r. przecenił na wiosnę czytniki Kindle 10 oraz Kindle Paperwhite 4 w kilku różnych wersjach. Ceny w euro, które są tak samo atrakcyjne, jak podczas zeszłorocznych promocji z okazji Black Friday, prezentują się obecnie w sklepie Amazon.de następująco:

Oczywiście trzeba pamiętać, że cenę w euro należy przeliczyć na złotówki, a finalny koszt różni się też ze względu na wyższy podatek w Polsce niż w Niemczech. Finalizacji transakcji można do tego dokonać kartą walutową lub zdecydować się na przewalutowanie po stronie sklepu lub operatora płatności.

amazon kindle promocja rabat wiosna 2020 1 class="wp-image-1117108"
Cen zakupu czytników Kindle 10 i Kindle Paperwhite 4 z wysyłką do polski z Amazon.de po przeliczeniu waluty na stronie Amazonu, marze 2020

Ile w takim razie trzeba realnie zapłacić za Kindle 10 i Kindle Paperwhite 4?

Zakładając, że nie zdecydujemy się na pośrednika ze zbójeckimi przelicznikami, za czytnik Kindle 10 trzeba będzie zapłacić nieco ponad 300 zł, a Kindle Paperwhite 4 w podstawowej wersji — niecałe 480 zł. W obu przypadkach mowa jest o wersji bez reklam, bo te tańsze czytniki z reklamami w menu i na ekranie blokady nie są wysyłane do Polski.

REKLAMA
amazon kindle promocja rabat wiosna 2020 2 class="wp-image-1117099"
Wysyłka czytników Amazon Kindle 10 i Paperwhite 4 - czas oczekiwania, marzec 2020

Jeśli zaś chodzi o dostawę czytników, które mogą być wysyłane do naszego kraju, to jest ona darmowa, ale ze względu na trwającą pandemię czas oczekiwania może się wydłużyć do 17 kwietnia. Czas oczekiwania, jeśli to nie jest to błąd na stronie Amazonu, wynosi obecnie minimum ponad tydzień i to przy dodatkowo płatnej dostawie ekspresowej…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA