REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Nowość w Orange na kartę. Od dziś można dokupić pakiet 5 GB za 5 zł

Pomarańczowy operator od dziś wprowadza zmieniony pakiet dodatkowy 5 GB dla użytkowników usług „bez limitu”. Tak tanio dawno nie było.

19.03.2020
17:42
5 gb za 5 zł orange
REKLAMA
REKLAMA

Od dzisiaj użytkownicy popularnych usług „bez limitu” w Orange prepaid mogą dokupić dodatkowe 5 GB za 5 zł w każdym momencie korzystania z tego rodzaju usługi. Dodatkowe gigabajty trafią do pakietu bazowego i będą ważne tak długo, jak sama usługa. Tako dodatkowy pakiet można kupić wielokrotnie w okresie ważności usługi bez limitu, także po wykorzystaniu pakietu bazowego.

Jak aktywować 5 GB za 5 zł w Orange na kartę, mając usługę „bez limitu”?

REKLAMA

Pakiet 5 GB za 5 zł dotyczy dowolnej wersji usług „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+ pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB”. By go aktywować, wystarczy wysłać SMS na numer usługi o treści PAKIET. Jeżeli korzystamy z usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich” jest to numer 630, zaś jeśli z „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich” - 696.

Ilość i ważność pozostałych środków można sprawdzić poprzez wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer obsługowy aktywnej usługi (630 lub 696). Wykorzystanie pakietu bazowego z usługi bez limitu w okresie ważności usługi i brak aktywnych innych usług na Internet skutkuje włączeniem ograniczenia prędkości transferu danych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA