REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

2 GB za 5 zł i 5 GB za 10 zł w Miksie. T-Mobile wprowadza nowe paczki internetowe

T-Mobile nie zapomina o klientach, którzy wybrali ofertę typu Mix. Osoby, którym zabraknie transferu, będą mogły dokupić jeden z nowych pakietów internetu mobilnego.

10.02.2020
17:15
t-mobile mix dodatkowy internet pakiety
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej przywiązują największą wagę do ofert abonamentowych, najczęściej oferowanych razem ze smartfonami i innymi urządzeniami. Z ich punktu widzenia podpisanie umowy z abonentem na wiele miesięcy lub lat bez możliwości zmiany warunków jest najbardziej opłacalne. Konsumenci bardzo często wybierają oferty typu na kartę oraz te nowoczesne, zamknięte w aplikacji, jak Play Next i Orange Flex. Pozwalają one nie tylko sporo zaoszczędzić względem abonamentu, ale dodatkowo w dowolnej chwili można zmienić taryfę na inną lub nawet przenieść numer do innego operatora.

Mniej osób myśli dzisiaj o ofertach typu Mix, które łączą zalety ofert prepaid oraz abonamentowych: opłacanie usług z góry z możliwością kupienia telefonu na raty. Operatorzy jednak o nich pamiętają i to nie tylko w momencie, gdy zbliża się termin opłacania kolejnego okresu rozliczeniowego.

t-mobile mix dodatkowy internet class="wp-image-1084797"

Nowe pakiety internetowe w T-Mobile Mix

REKLAMA

Użytkownicy ofert typu Mix w T-Mobile mogą wykupić jeden z dwóch nowych pakietów internetu mobilnego. Dodatkowy Internet mogą wykorzystać abonenci taryfy Frii Mix, którzy mają ofertę z Pakietem Usług. Za paczkę danych o wielkości 2 GB trzeba zapłacić 5 zł, a pakiet 5 GB wyceniono na 10 zł.

Aktywacja pakietu, który odnawia się co miesiąc, wymaga wpisania na klawiaturze telefonu kodu USSD. W przypadku 2 GB należy wpisać *140*600*1#. Osoby, które wolą większy pakiet, powinny wpisać kod *140*600*2#. Po wyczerpaniu jednego pakietu można też aktywować kolejny.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA