REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Operatorzy

Cztery taryfy i uaktualniony cennik telefonów - sprawdzamy nową ofertę T-Mobile

T-Mobile zaktualizował swoją ofertę. Od teraz klienci mogą wykupić jeden z czterech różnych abonamentów z telefonem lub bez. Sprawdzamy cenniki.

05.02.2020
11:07
abonament t-mobile s m l xl nowy cennik
REKLAMA
REKLAMA

Oferta abonamentowa T-Mobile właśnie się poszerzyła. Klienci indywidualni mogą wybrać abonament w jednym z czterech wariantów: T-Mobile S, T-Mobile M, T-Mobile L i T-Mobile XL. Różnią się one przede wszystkim ceną oraz wielkością paczki danych.

Abonamenty T-Mobile S, M, L i XL - nowy cennik

We wszystkich abonamentach nawiązywanie połączeń głosowych oraz wysyłanie wiadomości SMS i MMS do wszystkich (zarówno w Polsce, jak i w ramach roamingu na terenie Unii Europejskiej) są wliczone w abonament w modelu no-limits. Wybierając konkretny abonament, trzeba skupić się na paczkach danych.

Podstawowa taryfa w ofercie operatora, czyli T-Mobile S, kosztuje teraz 39 zł miesięcznie. Klienci otrzymują w jej ramach 5 GB transferu w kraju. Z kolei T-Mobile M za 49 zł miesięcznie zapewnia w okresie rozliczeniowym pakiet 15 GB internetu mobilnego. Na tym oczywiście nie koniec.

Dla osób, które potrzebują jeszcze więcej transferu, przygotowano taryfę T-Mobile L za 59 zł miesięcznie. Zapewnia ona paczkę 30 GB. Z kolei dla najbardziej wymagających przygotowano ofertę T-Mobile XL. W cenie 79 zł miesięcznie otrzymuje się aż 70 GB i pakiet Supernet Video HD.

abonament t-mobile s m l xl nowy cennik tabela class="wp-image-1082163"

T-Mobile Polska nie zapomina też o parach i rodzinach.

We wszystkich taryfach poza T-Mobile S sieć uwzględniła możliwość dokupienia dodatkowego abonamentu w niższej cenie. Dodatkowy numer w ramach promocji Abonament Dla Duetu kosztuje 44 zł, 49 zł i 69 zł miesięcznie odpowiednio dla taryfy T-Mobile M, L i XL. Abonamenty rodzinne są zaś tańsze o kolejne 5 zł.

Za pakiety Supernet Video w taryfach T-Mobile S, T-Mobile M i T-Mobile L płaci się 5 zł za wariant DVD oraz 15 zł za wariant HD. Warto przy tym pamiętać, że niezależnie od wybranej oferty, można dokupić 5 GB transferu za 15 zł w aplikacji Mój T-Mobile, na infolinii lub wysyłając SMS o treści TAK na nr 8026.

PS W każdym przypadku podane ceny uwzględniają też dwa rabaty po 5 zł każdy za zgody marketingowe oraz za fakturę elektroniczną.

t-mobile s m l xl cennik smartfony 2 class="wp-image-1082172"

Operator zachęca przy tym do wykupienia smartfonów.

Klienci, którzy razem z kartą SIM chcieliby wykupić telefon, muszą liczyć się przy tym z dodatkową opłatą. W przypadku taryf T-Mobile S i T-Mobile M dopłaty zaczynają się od 20 zł miesięcznie.

REKLAMA

W taryfie T-Mobile L jest to od 40 zł miesięcznie w górę, a w abonamencie T-Mobile XL — od 70 zł miesięcznie w górę. Dzięki temu wiele telefonów można kupić za złotówkę na start. Wśród promowanych przez operatora są:

 • Samsung Galaxy A40 i 30 GB transferu za 1 zł na start w abonamencie za 99 zł miesięcznie;
 • Samsung Galaxy A70 i 30 GB transferu za 1 zł na start w abonamencie za 119 zł miesięcznie;
 • Huawei P30 Lite i 15 GB transferu za 1 zł na start w abonamencie za 99 zł miesięcznie;
 • Nokia 5.1 Plus za 1 zł na start w taryfie T-Mobile S za 79 zł miesięcznie;
 • Samsung Galaxy A20E za 1 zł na stary w taryfie T-Mobile M za 89 zł miesięcznie;
 • Huawei P Smart 2019 za 1 zł na start w taryfie T-Mobile M za 89 zł miesięcznie;
 • Huawei P Smart Z za 1 zł na start w taryfie T-Mobile M za 99 zł miesięcznie;
 • Motorola One Action za 1 zł na start w taryfie T-Mobile M za 99 zł miesięcznie;
 • Huawei P30 za 1 zł na start w taryfie T-Mobile L za 139 zł miesięcznie.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA