REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Tworzony w Polsce Squid dostarcza teraz newsy w Huaweiach. Możecie tam czytać Spider’s Web

Squid to jedna z popularniejszych aplikacji do czytania wiadomości. W mojej ocenie jest w ścisłej czołówce obok Google News i Feedly. Od teraz Squid zyska przewagę nad wieloma konkurentami - usługi newsowe dostarczane przez tę szwedzką firmę będą dostępne w przeglądarce i w asystencie na smartfonach marki Huawei.

Tworzony w Polsce Squid dostarcza teraz newsy w Huaweiach
REKLAMA
149 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Squid jest firmą z siedzibą w Sztokholmie. Jednak to w Polsce znajduje się ważny oddział, który opracowuje rozwiązania technologiczne, z których później korzystają użytkownicy Squida w 51 krajach na świecie.

Teraz usługi newsowe Squida będą dostępne dla posiadaczy smartfonów Huawei we wszystkich krajach europejskich.

Użytkownikom Huawei Browser i Huawei Assistant zostanie wyświetlony rekomendowany feed z informacjami dostępnymi spośród wielu różnych kategorii tematycznych pochodzącymi od wielu wydawców - podają twórcy oprogramowania.

Jednym z tych wydawców jest Grupa Spider’s Web. Treści z naszych serwisów są w Squidzie od dawna, a od teraz będą również w dwóch nowych miejscach na smartfonach Huaweia.

Tak wyglądają treści ze Spider's Web w kanale wiadomości w Huawei Browser:

 class="wp-image-1094624"

A tak wyglądają newsy ze Spider's Web w Huawei Assistant:

 class="wp-image-1094621"

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Huawei wybrał nas jako partnera dostarczającego kontent newsowy do smartfonów marki Huawei. Naszym celem jest inspirowanie młodych ludzi to czytania wysokiej jakości kontentu, jednocześnie umożliwiamy wydawcom zaangażowanym w ten projekt zwiększanie ruchu mobilnego, oraz dywersyfikowanie przychodów reklamowych - mówi Johan Othelius, CEO i założyciel aplikacji SQUID.

REKLAMA

Aby skorzystać z nowego sposobu na czytanie serwisów Grupy Spider’s Web należy pobrać Huawei Browser z Huawei AppGallery. Natomiast Huawei Assistant będzie dostępny w nowych modelach telefonów marki Huawei. Chętni mogą już teraz pobrać wersję testową tego asystenta.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA