REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Dwa miliony klientów wybrało smartDOM. Operator odwdzięczy się prezentami

SmartDOM od Plusa i Cyfrowego Polsatu cieszy się ogromną popularnością. Telewizja, telefon i Internet w jednym? Polakom zdecydowanie się podobają takie pakiety, co udowadniają imponujące wyniki operatora.

05.02.2020
17:54
smartdom liczba klientów
REKLAMA

Program smartDOM pojawił się w ofercie w lutym 2014 r. i od początku był konstruowany tak, by namówić klientów do jak najszerszego łączenia usług. Zachęta przy tym była – i nadal jest – dość oczywista: im więcej usług połączymy, tym taniej wyjdzie nam całość. Przy tym zachowana zostaje elastyczność oferty, dzięki czemu nie musimy płacić za coś, z czego nie zamierzamy korzystać.

REKLAMA

SmartDOM zaczynał od trzech podstawowych usług – telewizji, Internetu i telefonu – i wystarczyło posiadać jedną z nich, by przy zakupie kolejnych otrzymać atrakcyjny rabat. Od tego czasu oferta znacząco się rozwinęła, a smartDOM to największy w Polsce tego rodzaju program.

W tejże ofercie znajdziemy zarówno telewizję satelitarną, kablową (w IPTV i naziemna cyfrowa), jak i Internet mobilny i domowy LTE oraz Plus Światłowód, Plus Abonament, telefon stacjonarny, ubezpieczenia, prąd, gaz czy monitoring. Co ważne, każdą kolejną usługę można dokupić w dowolnym momencie. Również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą mają możliwości łączenia wybranych usług i w ramach Programu smartFIRMA korzystać z wynikających z niego rabatów.

Dwa miliony klientów oferty smartDOM korzysta z sześciu milionów usług. Polkomtel i Cyfrowy Polsat świętują – do celebracji mają dołączyć użytkownicy.

Specjalnie uhonorowany zostanie dwumilionowy klient smartDOM, dla którego przygotowane zostały nagrody rzeczowe oraz roczny dostęp do pakietu usług. Prezenty i niespodzianki czekają na wszystkich klientów smartDOM i będą o nich informowani SMS-ami przez najbliższy miesiąc.

REKLAMA

Zaplanowano wieczór w Centrum Nauki Kopernik, które będzie otwarte tylko dla klientów smartDOM i będą oni mogli  bezpłatnie zwiedzić wystawę „Zmierz się”, galerię „Re;generacja” oraz „Strefę eksperymentowania”. W lutowe środy wysłane będą instrukcje, jak otrzymać w prezencie miesięczne kody dostępu do pakietów: IPLA Premium, IPLA Polsat Sport Premium, IPLA Sport, IPLA HBO. Również w lutym rozdanych zostanie 650 biletów na mecze siatkarskiej PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. Planowane są również specjalne zamknięte pokazy kinowe filmów.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA