REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Energetyzująca premiera Samsunga. To… powerbank

Galaxy S20, Galaxy Z Flip i Galaxy Buds+ zostały w końcu oficjalnie zaprezentowane przez Samsunga. Ale jest jeszcze jeden gadżet: taki, który pozwoli na korzystanie z tych urządzeń jeszcze dłużej bez podłączania do gniazdka elektrycznego.

15.02.2020
16:01
powerbank do galaxy s20
REKLAMA
REKLAMA

Samsung niemal zawsze przy okazji premiery nowego sztandarowego telefonu odświeża swoją ofertę banków energii. Nie inaczej stało się i tym razem. Nowe powerbanki Samsunga dostępne będą w dwóch wersjach i – rzecz jasna – naładują też inne urządzenia niż tylko te z linii Galaxy.

Oba powerbanki mają pojemność 10 tys. miliamperogodzin i zapewniają system szybkiego ładowania oraz wykorzystują złącza USB-C. Oba też mają się pojawić w sklepach mniej więcej w podobnym terminie co telefony Galaxy S20.

Powerbanki Samsunga w sam raz dla Galaxy S20. Czym się od siebie różnią?

powerbank do galaxy s20 class="wp-image-1088030"
REKLAMA

Tańsza wersja wyposażona jest w złącze USB-C i USB-A. Obsługuje też system szybkiego ładowania USB-C PD z mocą 25 W – choć tylko w pierwszym ze złącz. Na USB-A zapewni maksymalną moc 15 W. Drugi, ten droższy, wyposażony jest dodatkowo w system ładowania bezprzewodowego. Nie oferuje też złącza USB-A, zamiast tego zapewniając użytkownikowi dwa złącza USB-C z systemem szybkiego ładowania USB-C PD 25 W – choć ów system nie może funkcjonować na dwóch złączach równocześnie.

Cena tańszego powerbanka na razie nie jest znana. Ten droższy ma kosztować 80 dol. na rynku amerykańskim.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA