REKLAMA

Niedługo wygodniej usuniesz obserwującego na Instagramie

Jeżeli z jakiegoś względu nie chcemy, by dana osoba obserwowała nas na Instagramie, możemy się usunąć z jej listy. Już niedługo zyskamy na to alternatywny sposób.

22.02.2020 17.59
instagram pobije Facebooka
REKLAMA
REKLAMA

Im więcej obserwujących na Instagramie tym lepiej? Według niektórych, to prosta droga do sławy i prestiżu. Nie zawsze jednak chcemy, by nasze wpisy pojawiały się na koncie danej osoby. Powodów takich decyzji może być wiele: od naszego widzimisię aż po niechęć bycia kojarzonym z danym profilem.

Na dziś by usunąć się z listy obserwowanych danego profilu, musimy na Instagramie kliknąć w dział naszego profilu (ikona w prawym dolnym rogu aplikacji), kliknąć w Obserwujący (ta liczba na środku) a następnie znaleźć profil, z którego chcemy zniknąć. Wkrótce ma się pojawić alternatywny sposób.

Jak usunąć obserwującego nasze konto na Instagramie? Niedługo wystarczy odwiedzić jego lub jej profil.

REKLAMA

Funkcję tę jako pierwsza odnalazła Jane Wong przyglądając się testowej wersji aplikacji Instagrama na system iOS. Jak odkryła, wchodząc na profil obserwującego pojawi się niedługo możliwość usunięcia się z listyoObserwowanych. Wystarczy wybrać pierwszy z przycisków po lewej.

Funkcja ta ma trafić też i do aplikacji w wersji na Androida oraz webowej. Niestety jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy, ale prawdopodobnie już niedługo.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA