Gry  / News

Doświadcz rewolucji przemysłowej w Assassin’s Creed Syndicate. Gra jest teraz kompletnie darmowa

Assassin’s Creed Syndicate to jedna z najbardziej nietypowych odsłon serii - dwoje bohaterów, rewolucja przemysłowa oraz względnie nowoczesna epoka wiktoriańska nadawały produkcji osobliwego charakteru, który wielu przypadł do gustu.

Assassin’s Creed Syndicate to kolejna darmowa gra AAA jaką można zdobyć jednym kliknięciem w Epic Games Store. Długofalowa strategia założycieli platformy jest więc niezmienna: Epic chce abyście posiadali u nich tak wielką kolekcję gier, że ta w końcu przeważy nad waszą biblioteką Steam. Wtedy być może zaczniecie kupować w Epic Games Store, zostawiając tam prawdziwe pieniądze.

Aby zyskać darmowe Assassin’s Creed Syndicate, wystarczy wejść pod ten link.

Następnie zjeżdżamy nieco w dół strony, do zakładki z edycjami produktu. Tam wybieramy podstawowe Assassin’s Creed Syndicate, zbite ze 160 złotych do stanu darmowego. Następnie potwierdzamy transakcję za 0 złotych i 0 groszy. To tyle. Od teraz posiadamy licencję na komputerowe Assassin’s Creed Syndicate. Szybko poszło.

Co świetne, zdobyczną odsłonę Assassin’s Creed wcale nie musimy włączać z poziomu Epic Games Store. Po pierwszym uruchomieniu tytuł zostanie przypisany do platformy uPlay - środowiska uruchomieniowego bezpośrednio od Ubisoftu. Oznacza to, że wcale nie potrzebujemy Epic Games Store, aby cieszyć się z Assassin’s Creed Syndicate.

Drugą darmową grą w Epic Games Store jest Faeria.

Faeria to gra karciana z silnie zarysowanym elementem strategicznym, wyrażonym w walce o regiony na polu bitwy. Tytuł pozwala sadzić lasy, wznosić góry, przekopywać rzeki… właśnie tego typu zmiany ukształtowania mają być wyróżnikiem produkcji, a także kluczem do sukcesu podczas rozgrywek PvP. Według producentów Feeria to ponad 100 godzin zawartości dla jednego gracza i 300 zróżnicowanych kart.

Zarówno Assassin’s Creed Syndicate jak i Feeria pozostaną darmowe do 27.02.2020 r.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst