REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Xbox Game Pass for PC za 4 zł na 3 miesiące. A wraz z nim trzy nowe gry

 Microsoft regularnie organizuje promocje na abonament Xbox Game Pass. Nowi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dziesiątek gier na pecety za zaledwie 4 zł.

16.01.2020
18:34
Xbox GamePass
REKLAMA
REKLAMA

Xbox Game Pass to opcjonalny abonament, który mogą wykupić posiadacze konsoli Xbox One i komputerów osobistych. Umożliwia on pobieranie i uruchamianie dziesiątek gier i wcale nie są to śmieci, których i tak nikt nie chciał kupować.

Niedawno do Xbox Games Pass dołączyły takie hity jak Wiedźmin 3: Dziki Gon i GTA 5.

Katalog gier dostępnych w ramach subskrypcji jest przepastny. Co prawda co jakiś czas tytuły znikają z listy, ale stale zastępują je kolejne - zarówno warte uwagi indyki, jak i typowe produkcje AAA. Trafiły tam dotychczas wydane tytuły własne Microsoftu, a kolejne gry takie jak np. Gears 5, The Outer Worlds czy polskie Blair Witch wylądowały w katalogu Xbox Game Pass na premierę.

Subskrypcja w podstawowej wersji kosztuje 40 zł miesięcznie, z kolei za usługę Xbox Game Pass for PC - podobny abonament, ale z osobnym katalogiem na pecety - trzeba zapłacić 56,99 zł raz na kwartał, czyli ok. 19 zł miesięcznie. Xbox Game Pass Ultimate, czyli abonament, który ma w sobie gry na konsole i pecety oraz usługę Xbox Live Gold, płaci się co miesiąc 54,99 zł.

Microsoft zachęca teraz do wykupienia abonamentu na usługę Xbox Game Pass for PC na trzy miesiące za 4 zł.

Nie ma tutaj żadnych kruczków ani nie jest to błąd. W dodatku w bibliotece pojawią się niedługo trzy nowe gry: Children of Morta, Gris i A Plague Tale: Innocence. Oczywiście warto pamiętać, że firma takie promocje dla nowych użytkowników organizowała w przeszłości już kilkukrotnie, bo bardzo jej zależy na tym, by wszyscy posiadacze konsoli Xbox ten abonament opłacali.

REKLAMA
xbox game pass microsoft cennik class="wp-image-1071588"

Warunek jest jeden: by aktywować abonament na koncie, które subskrypcji Xbox Game Pass nigdy nie opłacało. W przypadku pozostałych abonamentów - zwykłego Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate - za 4 zł można wykupić usługę na miesiąc. Promocja potrwa do 13 lutego 2020 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA