REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Miły dodatek od Microsoftu. Aplikacja Twój Telefon pokaże teraz tapetę z... twojego telefonu

Aplikacja Twój telefon to jedno z najbardziej użytecznych narzędzi, jakie trafiło do Windowsa 10. Microsoft co rusz do daje do niego nowe funkcje. Ta najnowsza, jako pierwsza, przeznaczona jest dla estetów.

03.01.2020
20:53
Synchronizacja tapety trafi do aplikacji Twój telefon
REKLAMA
REKLAMA

Twój telefon to wbudowane w Windowsa narzędzie, za pomocą którego możemy łączyć się z naszym telefonem komórkowym. Narzędzie współpracuje z iOS-em i z Androidem, ale tylko w przypadku tego drugiego jest faktycznie użyteczne. I to bardzo. Jakby tego było mało, cały czas jest rozwijane.

twój telefon tapeta class="wp-image-1065405"

Twój telefon obsługuje już telefony zwykłe i dual-SIM. Wyświetla ostatnio ustawioną tapetę i poziom naładowania akumulatora telefonu. Pozwala na bezpośrednie kopiowanie zdjęć z telefonu do komputera. Umożliwia odbieranie i wysyłanie SMS-ów i MMS-ów za pomocą komputera oraz nawiązywanie i odbieranie połączeń głosowych. Przenosi powiadomienia z naszego telefonu do windowsowego Centrum akcji i wreszcie potrafi wyświetlać aplikacje z telefonu na Pulpicie naszego komputera.

Aplikacja Twój telefon ładniejsza i bardziej osobista. Z tapetą z twojego telefonu.

REKLAMA

Twój telefon wyświetlał do tej pory tapetę z naszego telefonu na jego miniaturce w lewym górnym rogu interfejsu. Jednak jak odkrył Rafael Riviera, już niedługo cały interfejs apki będzie mógł mieć w tle tapetę, która jest ustawiona w naszym telefonie. Może to okazać się nie tylko przyjemne, ale i całkiem użyteczne – jeżeli mamy kilka telefonów, od razu widać który w danej chwili obsługujemy.

Przełomowa i superistotna nowość? Z pewnością nie. Jednakże miły i godny odnotowania dodatek. Teraz czekamy na szerszą obsługę urządzeń z iOS-em. Wiemy, że jest możliwa – aplikacja Dell Mobile Connect na pecetach Della – podobna do Twój telefon – jakoś sobie radzi z telefonami Apple’a. Wierzymy, że i Microsoft do tego dojdzie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA