REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Policja z Yorkshire szuka na Facebooku Władcy Pierścienia. Serio

Policja z Yorkshire szuka władcy Mordoru. Znalazła jego sssssskarb.

Mrok ponownie ogarnął lasy świata, mówiono o Cieniu na wschodzie, szeptano o nienazwanym lęku, a Pierścień Władzy pojął, że oto nadszedł jego czas. Porzucił Golluma. Jednak los pokrzyżował zamiary Pierścienia, podniosła go istota najmniej do tego powołana – policjant. Peter Wilson z Yorku.

31.01.2020
15:03
Pierścień Władzy w Yorkshire
REKLAMA
125 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Policjanci z Yorku próbują zlokalizować właściciela charakterystycznego srebrnego pierścienia i apelują do opinii publicznej o pomoc.

Pierścień odzyskano wraz z majątkiem, który został skradziony podczas włamania do domu w Yorku w lutym 2019 r. Niestetypomimo starań policjanci nie byli w stanie odnaleźć prawowitego właściciela pierścienia.

Detektyw Constable Pete Wilson z York Investigation Hub powiedział:

„Niestety nie udało nam się znaleźć właściciela pierścienia i mu go zwrócić. Ponieważ jest to jednak tak charakterystyczny kawałek biżuterii, mamy nadzieję, że ktoś go rozpozna i będzie w stanie poinformować nas, do kogo należy. Jestem pewien, że komuś gdzieś go bardzo brakuje”.

Choć myśleliśmy, że Jeden Pierścień już dawno zniknął w odmętach Góry Przeznaczenia, okazuje się, że mroczne moce nie tak łatwo ulegają zniszczeniu. Sam pierścień nadal nie ustaje w staraniach, żeby wrócić do swojego prawowitego właściciela. Zmanipulował policję z Yorkshire (przypadek? Nie sądzę), by dała znać o jego powrocie swojemu panu, a uczynił to za pomocą nowej mrocznej broni wynalezionej przez ludzi – mediów społecznościowych i jej najbardziej przerażającej odmiany – Facebooka.

REKLAMA

Ludzie, elfy, krasnoludy, hobbity oraz enty, wszyscy znajdujące się w hrabstwie i okolicach proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności, a jeśli to możliwe, ewakuację. Oddziały orków mogą już być w drodze.

Miłego piątku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA